Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit adjak a 3 éves kislányomna...

Mit adjak a 3 éves kislányomnak hasmenésre?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk orvosnál, azt mondta vírusos hasmenése van. Nem csinálunk mást, csak WC-re járunk. Iszogat, de az is kijön belőle. Adok neki Normaflor-t, répalét ( egy picit már ivott), evett egy ici-pici krumplit, de nagyon szenved.

Nagyon görcsöl a hasa, szinte toporzékol..

Tudom,hogy a vírusnak ki kell jönni, de nem lehet valahogy a folyamatot gyorsítani?

Doktornő egyelőre nem mondott semmi hasfogó féleséget, de szívem szerint már adnék neki.

Mit tanácsoltok?

Várom minden olyan anyuka válaszát, aki már keresztül ment hasonlón!


2011. nov. 15. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon böven kell itatgatni!!!!!!!!4Ha csak mindig 1 korty az is jó,CUKOR nélküli üditök,tea,viz!!!Próbálj neki adni krumpli pürét,rizst,husi levest,almát,keksz,szóval diétáztasd!Pár nap és elmúlik!
2011. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Banán is nagyon jó ilyenkor, almapüré is esetleg, bár én nem vagyok anyuka. Nem is leszek.
2011. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasmenesre vehetsz neki Hylak cseppeket,mar egesz piciknek is szabad adni.Ha ma elmulik neki,nem baj,adhatod neki,különben ez jo,hasmenes ellen is,meg szekrekedesre is.Ja bocsi,most latom adsz neki,Normaflort,de ez masmilyen.
2011. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!