Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet szorulása a...

Miért lehet szorulása a kislányomnak?

Figyelt kérdés
18Hós kislányom már hetek óta szorulással küzd! Nem használ neki semmi se gyógyszer se gyümölcs! Az orvos lelki gondokra fogja, mert most szokunk át a bilire! Segítsetek kérlek teljesen tanácstalan vagyok!
2011. aug. 8. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcs tényleg nem segít? Most van a dinnyeszezon, és jön a szilva is. szép éretten mindegyik székletlazító hatású. Ha lelkileg vannak gondjai, akkor próbáld meg elterelni a figyelmét. Igaz, az idősebb lányommal sokkal korábban kezdtük, de rengeteg filmet "néztünk" végig mire összejött valami. (A harmadik gyermekem meg nem is volt hajlandó a bilire ülni, -példát véve a testvéreiről, ő csak a vécébe volt hajlandó végezni a dolgát, vagy a bugyijába!!!)
2011. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagytok még lekésve semmiről,lehet várni kéne még egy kicsit a bilivel!Adj rá pelust és nyugtasd meg,hogy nem baj, ha abba kakil,hisz hetek óta szorulás az már nagyon nem jó!
2011. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a szorongás! Fölöslegesen erőlteted neki a bilizést!Az én lányom is 18 hónapos és mikor ráültettem a bilire pelus nélkül,sírva fakadt.Pelussal meg vidáman elüldögél rajta.

Hagyj a babádnak időt!!A szobatisztaságra meg kell érnie a gyereknek ez nem tanulható dolog!

Nagyobbik fiam 5 éves koráig pelusba kakilt.Ha érezte hogy jön a nagydolog szolt a pelusért.

Képzelheted mennyire idegesített a dolog,végül ráhagytam és nem foglalkoztunk többet a dologgal.

2.fiam meg 3évesen teljesen szobatiszta lett egyik napról a másikra.

Szóval ezt náluk nem lehet befolyásolni és irányítani.

Hagyd rá!És csinálja a dolgát abba amibe neki jól esik.

3gyerekes

2011. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!