Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 4 hónapos kislányomnak...

Ha 4 hónapos kislányomnak szorulása van az almától, akkor az azt jelenti, hogy még nem érett a kóstoltatásra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is az volt, én abbahagytam a kóstoltatást emiatt. De közben már javasolták, hogy először is ne nyári almával kezdjünk, illetve keverjük mondjuk fele-fele arányban őszibarackkal. Ha ez sem jön be, akkor inkább kóstoljatok főzelékeket, krumplit, krumplit sütőtökkel, almával, répával, csak répafőzeléket, mert a főtt kajákat állitólag könnyebb megemésztenie. Én ezeket az ötleteket kaptam.
2009. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem azt jelenti, hanem az alma fogja a pocikat. a lanyom nagyon szorulasos tud lenni a mai napig tole pedig 7,5 hos. en csak barackkal keverve adom neki, mert ugy turhetobb. ha faj a hasa tole az mas, azt jelenti meg nem erett az emesztorendszere.
2009. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem azt jelenti. Próbáld meg barackkal keverni mert annak lazító a hatása. Eleinte tettem bele sinlacot is mert attól édesebb és sűrűbb is,könnyebben eszi,nem fújja ki a kanálból. Szépen lassan elhagytam a sinlacot,már csak olyanhoz teszek amit nem szeret, de annál is mindíg kevesebbet. Hasfogó az alma,banán,körte,répa,sütőtök. Én ezekhez mindíg teszek barackot vagy paradicsomot.
2009. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!