Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek szórulása van a...

Mit tegyek szórulása van a kislányomnak?

Figyelt kérdés
2,5 éves kislányom nagyon szorulásos!Már annyi mindent kipróbáltunk,de semmi sem segített!Orvosnál is voltunk,de amit felírt hashajtót,az sem segített!Hasznos válaszokat várok,mert már nagyon szenved szegény csöppségem!
2010. máj. 11. 16:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyen sok barackot:):) mustot meg tejet... de a barack általában segít
2010. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

amit ki lehet próbálni:

aszaltszilva, joghurtba lenmag, mindenképp rostos étel és fontos a sok folyadék!esetleg próbáld ki, kis mennyiségben (egy korty - hiszen pici a lányod)a Hunyadi János gyógyvizet, minden reggel éhgyomorra.

2010. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisebbik lányom és én a tejtől vagyunk szorulásosak.Másoknak ettől más bajuk van.Figyeld,hogy melyik kajától nehezebb neki.Egy másik tipp.A fiam,amikor szobatiszta kezdett lenni,akkor volt ilyen gondja.Csak otthon tudta elvégezni a dolgát.Képes volt tartogatni reggeltől-délutánig.

2010. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a levolac szirup vált be.
2010. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányomnál is volt ilyen. Szerencsére kinőtte. Én is nagyon odafigyeltem az étkezésére. Reggelente Levolac, 1 EK. De van akinél 1 hétig is kell adagolni, hogy eredményes legyen. Csak fokozatosan lehet csökkenteni a mennyiséget, még akkor is ha esetleg folyékony a széklete már. Ilyenkor szóltam az oviban/ bölcsiben ill. több váltóruhával készültem, hogy esetleg hirtelen, híg széklete lehet. De akkor se hagyd abba a Levolacot, csak folyamatosan csökkentve. Ill. nagyon jó volt Neki a szilva lekvár. De ne a dzsam- et vedd, hanem a rendes szilvalekvár kell. Reggelente 1 kiskanál éhgyomorra. A táplálkozására nagyon figyelj oda. Sok folyadék + rostos étrend. Változások mindig felborították a rendet. Pl. ovi- bölcsi váltás. Próbáltam úgy beállítani a székletét, hogy otthon legyen, amikor kakil, mert kisebb korában idegen helyen sehol nem ment el WC-re. Szóval sok kitartás kell, meg odafigyelés. Szurkolok.
2010. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem annak idején melegvízbe ültetett anyukám.
2010. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem ajánlanék szirupokat gyógyszereket. régen is megoldották ezt anyáink. Szenved? Hogyan látod rajta? Mert nem baj ha nem kakil mindennap. A gyümölcsök barack szilva a legjobb, jön a szezonja (hamarosan) és akkor dögivel. Édességet semmiképp!!!Tornáztatni is lehet simizni a pocakját. Erőltetni sem szabad. Ne aggódj, ki fogja nőni!
2010. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hashajtó xD

nemtom de a szorulás rövid o-val van:D

2010. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok valami gyógyteával,amit már ő is ihat.És lehetőleg melegen menjen le.
2010. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az unokatesómnak (7/L) voltak ilyen panaszai és 2 év múlva derült csak ki, hogy tejallergia okozta ezeket a problémákat. Menjetek el orvoshoz! 14/L
2010. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!