Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csecsemőmirigye megmaradt...

Csecsemőmirigye megmaradt valakinek? Kell-e foglalkozni vele? Okozott-e gondot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Csecsmö korban elmúlik,de ha nincs panaszod,akkor nem kel vele foglalkozni!
2011. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen,bar en ugy tudom pubertaskorban kellenne elmulnia.17 eves koromban vettek ki,mert egy izombetegseget kaptam,Myasthenia Gravis.Lehet nem is kellett volna kivenni,sem tumorom nem volt,se nagyobb ,az orvosok szerint normalis,na de a legtöbb Myasthenia betegnel,vagy megnagyobodott v. tumor van.
2011. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 34 éves vagyok és véletlenül derült ki, hogy maradványom van. 17 évesen még normális, ha van, kivéve persze, ha betegséget okoz. Sok-sok minden ijesztő dolgot lehe tolvasni a maradvány tímuszról, ezért kissé aggódom.
2011. nov. 15. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elöre aggodj,ha nincs semmi gond vele,de hogy megnyugtasd magad,kerd ki egy orvos velemenyet.Most sokan,akinek az en betegsegem van,nem engedik a mütetet,akinek nincs tumora.Annak idejen,a 80-as evekben,en szo nelkül beleegyeztem(es 2x mütöttek,mert 1 evre talaltak,egy pici bent maradt darabot),de most a mai tudasommal,nem hiszem hogy engednem.A mütet sem egyszerü,az egesz mellkast felvagtak,mint a szivmütetnel,igaz lehet maskepp is,a nyak alatt,egy kis felkör vagas,de az nagyon bizonytalan.
2011. nov. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül?
ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!