Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevállaljam holnap így a...

Bevállaljam holnap így a strandot?

Figyelt kérdés

Mai napon eléggé rosszul éreztem magam, du óta pedig hőemelkedésem is van, nem tudom, hogy holnapra hogy leszek, de ha megyünk korán megyünk. Menjek vagy inkább pihenjem ki, hogy ne legyen komolyabb bajom?! (ez mellett náthás tünetem van).

Köszönöm a válaszokat


2011. aug. 25. 23:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne menj most... ne kockáztasd meg, hogy súlyosabb legyen. Másrészt meg igen, a többi strandoló egészségét sem lenne fer veszélyeztetni. Lesz még szeptemberben is strandidő, majd bepótoljátok! Vagy egy jó kis termálfürdő, hűvösebb időben is tökéletes.
2011. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
hm köszi hogy arra nem is gondoltál, hogy ott tömérdek ember lenne - mind mind szépen tőled elkaphatnak egy jó kis bacit. valóban értelmes gondolat.. ;)
2011. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen!

Ha lehet, foss a vízbe, hogy másik is elkaphassák! >:)

2011. aug. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!