Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevállaljam holnap így a...

Bevállaljam holnap így a strandot?

Figyelt kérdés

Mai napon eléggé rosszul éreztem magam, du óta pedig hőemelkedésem is van, nem tudom, hogy holnapra hogy leszek, de ha megyünk korán megyünk. Menjek vagy inkább pihenjem ki, hogy ne legyen komolyabb bajom?! (ez mellett náthás tünetem van).

Köszönöm a válaszokat


2011. aug. 25. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj. Pihend ki magad, pihenésre van szüksége a szervezetednek. Ha meg náthás tüneteid vannak, akkor így pláne ne.
2011. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
szerintem inkább hagyd ki
2011. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 reptoid ***** válasza:
Hacsaknem anyáddal mész, akkor NE! Elvégre családi kapcsolat...
2011. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hirtelen támadt rám, így napközbe elvoltam, fújtam az orrom, most estére tüsszögök és 37,2 volt a hőemelkedésem.

Ha reggel nem lesz hőemelkedésem,illetve kicsit jobbnan érzem magam, akkor is inkább pihenjek?

köszi a tanácsot :)

2011. aug. 25. 23:39
 5/13 A kérdező kommentje:

Párommal mennénk, sajnos neki is meg nekem is csak most van szabadnapja, aztán meg ugye beköszönt az a bizonyos nap...utána meg már strandok zárva. Ezért szeretnénk ennyire menni.

Párom azt mondja, hogy ne menjünk, majd pihenünk itthon. De én szeretném kiélvezni azért ezt a napot :( főleg, hogy évfordulónk van a hétvégén (4.:)

Pihenjek inkább?

2011. aug. 25. 23:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, maradj otthon. Jelez a tested, legyen rá "antennád".
2011. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Szerintem az évfordulót másképp ünnepeljétek. Mert ha most mész strandra akkor még betegebb leszel, és lehet, hogy a hétvégére sem gyógyulsz meg. Így viszont lehet, hogy átmegy gyorsan rajtad és utána hétvégén csináljatok valami más programot. :)am boldog évfordulót :D
2011. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne menj..és előre is köszönet a strandozók nevében akiket nem betegítesz meg ^^
2011. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem sem jó ötlet menni:$ ha hőem. is van, akkor meg nem tenne jót a forróság...nem ér az egész strandolás annyit...

inkább találjatok ki vmi más progit, amit otthon is lehet csinálni...mondjuk pihenős nap, és akkor pihiztek, készítetek vmi jó kis kajcsit, néztek vmit, aludjatok, kártyázzatok, vagy vmi szórakozás:)

2011. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Megfogadom a tanácsot. Szerencsére nagyon ritkán vagyok beteg, jól betett ez most nekem :( sajna egész nyáron nem tudtunk eljutni strandra, most lett volna jó idő, meg szabadidő, meg az évforduló, de talán átfut rajtam és tudunk mást csinálni.


Köszönöm annak aki gratulált az évfordulohoz :)

2011. aug. 26. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!