Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Friss tetoválással még meddig...

Friss tetoválással még meddig kell elkerülnöm a strandot?

Figyelt kérdés
Hétfőn, azaz tegnap csinálták meg a karomat. Nekem ez volt az első, és a google-ban nem találtam ilyesmi infókat. Ja, és még az is érdekelne hogy hogyan védhetem meg a víztől a tetkót munka illetve fürdés közben?
2010. júl. 13. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
a strandot nem tudom... fürdéskor vízhatlan anyaggal, sokszor tekerd körbe a tetkót (pl. celofán), és a két oldalán vízálló ragasztóval (ragasztószalag) tekerd körbe, míg a tetkó nem lesz teljesen óvva a víztől. Uyan jó megoldás, de attól még minél jobban kerüld el azt a környéket a kádban, vagy zuhanyzóban, a zuhanyrózsát a kezedben tartva zuhanyozz.
2010. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én kb 3-4 napig figyeltem erre hogy juj meg ne érje víz....stb...stb... aztán kentem bepantennel és kész...semmi bajuk, két karom hátam vádlim televarrva,nem kell azt túldrámázni szerintem. én nem bírnám ki hogy ne menjek ilyen időbe strandra :-))))
2010. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippeket.
2010. júl. 14. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!