Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyire elrontanám az életemet...

Ennyire elrontanám az életemet/esélyeimet egy apró tetoválással, ami ráadásul nem is közvetlenül látható helyen lenne?

Figyelt kérdés

Tanítónéninek tanulok, 19 éves vagyok... szeretnék egy apró tetkót a nyakamra, a hajvonalam alá, nem ízléstelen, és tényleg pici lenne ( kb 2x2cm ).

Minden második diáktársamnak van, soknak látható, még többnek könnyen elrejthető helyen.

Nem értem ez miért lenne olyan elítélendő.. :S


Mi a véleményetek?


2011. szept. 25. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, de tény, hogy a szülők nagy része nem tolerálja az ilyesmit. Te tudod, mennyit ér meg neked, mersz-e kockáztatni. Én biztosan nem tenném.
2011. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lány vagy, elég ha picit hosszabb a hajad és annak el kell takarnia ha a nyakadnál lesz hátul. + ez nem hiszem, hogy kritérium lenne tanárképzőben :D
2011. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha el tudod takarni, akkor nyugodtan vágj bele!

Sajnos sok a korlátolt ember, és azt hiszik a kicsit és vagy nagyon tetovált emberekről, hogy valami habzó szájú idióták...

2011. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!