Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire buta?

Hogy lehet valaki ennyire buta?

Figyelt kérdés

Néztem egy videót egy új drogról

[link]

CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!!!!!!!!

Hogy lehet valaki ilyen sötét, hogy tudja a hatását és még is csinálja??? Ez nem olyan drog, hogy vagy vagy alapon...hanem ennek ez a hatása, ha bőrhöz ér, miért csinálják ezt????


2011. aug. 8. 08:16
1 2
 11/17 szamóca.. ***** válasza:

pff.

az még egy dolog hogy hova tetted az emberséged, lesz*rom hogy érzéketlen vay. de tudod te mekkora kiesés az már csak az államnak is, hogy ők nem dolgoznak? és miután bizonyítékod nincs, segélyt legaább kell neki adnod, ergo ugyanott tartunk. ráadásul mindennek van oka, és segítségre szorulnak ők is...

2011. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy felvilágosítottál, de elég egyszerű tesztekkel kimutatható a drogozás, és mivel önként vállalta az önpusztítást, az én adómból -és minden normális ember így van vele- ne költsenek rájuk. Fizesse meg a rehabot.
2011. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 szamóca.. ***** válasza:

csak egy picuri akadályról feledkeztél meg: a vérvételhez engedély kell, méghozzá a delikvens engedélye. és itt nem a rehabról ebszéltem elsősorban, hanem arról, hogy mivan ha nem támogatod a rehabját.

akkor az van kérlek, hogy otthon fog ülni a kis tűjével, szurkálja magát, az egy dolog hogy neki rossz tudom téged ez nem érdekel, de eközben csendesen felveszi a te adódból a munkanélküli segélyt, és egyéb kedvezményeket.

2011. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 szamóca.. ***** válasza:

többek között az ilyen szűk látókörű, nulla szociális érzékkel rendelkező szerencsétlenek miatt tartunk itt, ahol. mert mindenre ez a válaszotok: ő baja, én nem fizetek, nem segítek, dögöljön meg. aha, tudod mi a "baj"... nem döglik meg, él tovább. ugyanígy, a te pénzeden. mint am unkanélküliség. könnyű ám pattogni hogy te lesz*rod, ő baja, szerezzen munkát, és a csöves nyilván saját hibájából csöves. nem az a lényeg hogy miért teszi valaki, hanem hogy hogy lehet rendbe hozni...

de hát f*sznak koptatom a billentyűzetet, te úgyis tökéletes vagy és sosem fordulhat veled elő hogy félresiklik az életed, ahogy az sem hogy megértsd a bukott embereknek segítség kell, nem még egy rúgás a mély felé.

2011. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Képzeld el, egész "jól" félresiklott az életem, CHF hitel, 0 munkalehetőség stb., és mégse jutott eszembe, hogy még kábszerrel is tetézzem a gondjaimat, hanem próbálok talpon maradni. De ha neked a kábszer a megoldás, hát egészségedre.
2011. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 szamóca.. ***** válasza:

nem mondtam. mindegy...

ha nagyon gonosz hangulatomban lennék most azt mondanám hogy a hitel is csak a te hibád, de nem kötözködöm mert sosem fogod megérteni, nem te leszel aki minimálbérért próbálsz segíteni azoknak akik tényleg rászorulnak. nem baj, majd én. de legalább ha tükörbe nézek nem köpöm szemközt magam az önzőségem miatt.

2011. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem állítottam, hogy más problémája a hitelem. Majd ezt is megoldom, mint sokminden mást.

DE a drogosokat nem tudom elfogadni, és ha neked úgy jobb, akkor köpködhetsz eleget, csak néha vegyél magadhoz folyadékot, mert különben kiszáradsz.

2011. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!