Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha furán beszélek és nehezem...

Néha furán beszélek és nehezemre esik. Buta vagyok és figyelmetlen, vagy lehet komolyabb bajom is?

Figyelt kérdés

Pl néha tök hülyeségeket mondok, amiket nem is akarok. Máskor nem találom a szavakat. Akadozik a beszédem.. Nagyon nehezen fejezem ki magam. Eddig sose voltak ilyen gondjaim, csak az utóbbi pár hónapban...


15/L


2010. júl. 5. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
fogyókúrázol?
2010. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem.
2010. júl. 5. 20:17
 3/15 anonim ***** válasza:
akkor menj el a háziorvosodhoz, valószínűleg kapsz a neurológiára beutalót ;)
2010. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
tényleg fejed, nyakad nem ütötted meg valami balesetben mostanában? vagy nem voltál beteg magas lázzal?
2010. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Rendben, elmegyek dokihoz.

Semmi ilyesmi nem történt velem.

2010. júl. 5. 20:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Lószart, semmi bajod nincs. Nekem is vannak ilyen időszakaim. 17/f
2010. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: te nem tudsz leírni 1 kommentet kulturált szavakkal, mi?:D Láttalak már párszor, simán le lehet vágni, hogy te vagy az. :D Bocs, de cigány vagy?
2010. júl. 5. 20:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy sok válaszommal találkoztál volna már. Nem, nem vagyok cigány, te rasszista szerencsétlen. Lehet tényleg beverted valahova a fejedet. :)
2010. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20:42 akkor te is vizsgáltasd meg magad, ez nem normális, akár epilepszia is lehet, de hogy valami neurológiai zavar az biztos
2010. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de én nem tartok tőle. Rendszerint akkor jön ez elő nálam, amikor valami megrázó történik (haláleset a családban pl.). Szerintem a stressztől való kimerültség okozza ezt NÁLAM. Másnál persze lehet, hogy teljesen más okból történik, én csak megosztottam a véleményem.
2010. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!