Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha furán beszélek és nehezem...

Néha furán beszélek és nehezemre esik. Buta vagyok és figyelmetlen, vagy lehet komolyabb bajom is?

Figyelt kérdés

Pl néha tök hülyeségeket mondok, amiket nem is akarok. Máskor nem találom a szavakat. Akadozik a beszédem.. Nagyon nehezen fejezem ki magam. Eddig sose voltak ilyen gondjaim, csak az utóbbi pár hónapban...


15/L


2010. júl. 5. 19:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most én is nagyon stresszes vagyok.. Elvesztettem azt, akit a világon a legjobban szerettem és szeretni fogok örökké.. Én én tehetek róla :(
2010. júl. 5. 21:43
 12/15 anonim ***** válasza:
Na akkor ennyit erről. Mondtam, hogy semmi bajod nincs. (Komoly bajod, amit nem heversz ki idővel)
2010. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát remélem.

Sose tudom megbocsájtani ezt magamnak.. Ezt szerintem nem lehet feldolgozni.. Miattam halt meg.. :S

2010. júl. 5. 21:54
 14/15 anonim ***** válasza:
nálam is van ilyen nyugi ... stressz, kimerültség, magnéziumhiány stb okozza ... akkor van baj hha az állapot tartós, és romlik.
2010. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
vizsgáltasd ki magad, ingyen van és megnyugszol, ha valami nagy baj van, akkor az is kiderül és lehet kezelni ;)Ü
2010. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!