Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire buta?

Hogy lehet valaki ennyire buta?

Figyelt kérdés

Néztem egy videót egy új drogról

[link]

CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!!!!!!!!

Hogy lehet valaki ilyen sötét, hogy tudja a hatását és még is csinálja??? Ez nem olyan drog, hogy vagy vagy alapon...hanem ennek ez a hatása, ha bőrhöz ér, miért csinálják ezt????


2011. aug. 8. 08:16
1 2
 1/17 szamóca.. ***** válasza:

függőség... csodákra képes.

nézd meg, ami kevésbé látványos, de más erős fizikai függőséget okozó drogoknál: a használó képes lopni csalni, akár ölni, akár a saját anyját eladni egy újabb adagért.

és egyik sem úgy kezdi, hogy "aha, oké, nem baj, majd eladom az anyám v elmegyek ku.rvának"

a függőség nagyon furmányos démon, és persze józan ember nem esik bele, de csak egy apró megingás kell...

2011. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1.ez mióta családi kapcsolatok kategória?

2.mert nagy az isten állatkertje csak rövid a kerités

2011. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

én teljesen kivagyok akadva, ráadásul ahogy néztem a videót tök normális volt számára, hogy le nem is tudom mit csinálják a lábát, mert nem mondanám levágásnak mert nem sok mindent vágtak azon, főleg, hogy egy kukába :S

bocsánat a kategória miatt..

2011. aug. 8. 08:34
 4/17 anonim ***** válasza:

Na ma se reggelizek! :/

Ez szörnyű undorító!!!A függőség tényleg olyan dolog ami miatt az ember sok mindenre képes..

Amúgy meg nem sok ember éli meg, hogy láthatja a saját sípcsontját....

De ezt a drogot lövik?Vagy, hogyan okoz ilyen sérüléseket????

2011. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen vénába lövik, de amint bőrhöz ér csontig lemarja a húst, többet én se tudok róla, csak tegnap szóba jött a társaságunkban és ezáltal találtam ezt a videót...nekem is megdöbbentő volt látni
2011. aug. 8. 08:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha a használó még tudja is, hogy ez lesz a következmény, akkor igazán rájuk kell hagyni. Mert ha az lenne, hogy eladtak nekik valamit, amiről úgy tudták, hogy "biztonságos", de aztán kiderült, hogy ja, hát ez lerohasztja a fél lábát, akkor értem, hogy van aki kiakad.
2011. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy aki ilyen hülye,az megérdemli a sorsát...
2011. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"In soviet Russia, it`s not you, who consumes drugs, but the drug consumes you."
2011. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szamóca.. ***** válasza:

na utánaolvastam kicsit...

nem akkor marja le ha hozzáér a bőrödhöz.

heroinfüggők kezdték el használni, mert hatása hasonlatos a heroinhoz, csak kb 10x erősebb és rövidebb ideig tart. azért használják ennyien, mert jóval kevesebbe kerül mint a heroin, legális, és otthon előállítható. az elvonási tünetei sokkal erősebbek, és hosszabb ideig tartanak mint a heroiné (ami azért nagy szó, a heroinnak van az egyik legnagyobb függőségi szintje). a fogyasztó intravénásan lövi, és a benne lévő fémek, savak kezdik el rohasztani, de nem bőrre cseppenve, hanem belülről. oroszországban terjedt el, mert ott az egyik legtöbb a heroinfüggők száma, és ugye csórók, ezzel helyettesítik.

2011. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezért nem költenék állami pénzből egy forintot se a sok hülye drogos kezelésére!
2011. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!