Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincprobléma. Lécci olvasd...

Gerincprobléma. Lécci olvasd el ha értesz hozzá?

Figyelt kérdés
heló.15 éves fiú vagyok és most már elegem van a gerincemböl.látszik rajtam hogy görbe vagyok és fáj is a hátam ha sokat állok meg sétálok.4évig jártam úszni a közbe nem is fájt a hátam,de mivel 13évesen abbahagytam előjött.most ebböl ki lehet gyógyulni hogy esztétikailag se legyek görbe meg ne is fájjon?:(. amúgy sokat ülök gép előtt görnyedve.de inkább leszokok róla és megpróbálok egyenesen ülni.
2011. júl. 16. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy gyógytornászt,Ő tud segíteni neked!
2011. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem sportolj valamit.ha nem szeretnél görbe maradni akkor azt tudom ajánlani hogy könyveket pakolva a fejedre sétálsz közben megtartod az egyensúlyodat(lehet egy kicsit hülyén hangzik)de beválhat.jársz gyógytestnevelésre?ha nem feltétlenül beszélj az iskola orvossal!
2011. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem járok gyógytesire.de minél elöbb beszélek anyuval hogy úszás jöjjön vissza de ne versenyszerüen
2011. júl. 16. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon sürgősen kezdj sportolni (gyógytorna, úszás), mert még gyerek vagy, formálható, de ha felnősz görbén, bizony úgy is maradsz.
2011. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi.elis kezdek úszni..
2011. júl. 16. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Háziorvos ingyen beutal gerinctornára.

Addig is csinálj minden nap 50 homorítást,

meg 150 csípőemelést.Ez az-

http://www.youtube.com/watch?v=VPASY_g1arQ


És igen.Ha kellően megerősíted a hasad és alsóhátad,akkor teljesen tünetmentes leszel.De ehhez rendszeres és szakszerű edzés kell.

2011. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!