Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg elrákosodhat a torkomo...

Tényleg elrákosodhat a torkomon lévő seb?

Figyelt kérdés
1 évig bulimiás voltam.Sikerült leállnom kb 4hónapra. Most újra elkezdtem,de csak napi 1x csinálom.Elvágtam az ujjam,így bevolt ragasztva egy ragtapasszal.Így hánytattam meg magam,és a ragtapasz felsértette a torkom.Kicsit vérzett is,de nem vettem komolyan.Még most is fáj ha nyelek,és enni sem tudok. Édesanyámnak elmondtam,az ő véleménye szerint be fog gennyesedni,és ha ezután nemgyógyul be a seb,elrákosodhat. Tényleg van esély rá?Oltásokat köszönöm nem kérek,hallom eleget anyámtól,de egyáltalán nem könnyű leállni.
2009. márc. 27. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok megint.

Ne haragudj, de nem értem anyukádat.

Vele is baj van, nem csak veled. Igenis kötelessége elmenni veled, ha megszülni megtudott orvoshoz is vigyen el. (Én anyám is hasonló egyébként :( )


Nincs más, odamész anyud elég és könyörögsz neki és sírsz, és megígéred, hogy abbahagyod csak most menjen el veled orvoshoz és akkor soha többet nem csinálod, csak segítsen.

Talán meghatja őt és igent mond rá.


Vagy kérj meg keresztszülőt, vagy valaki felnőttet, nagymamádat stb. esetleg barátnőddel beszélj, és hátha az anyukája segít neked. Nem szégyen, ha jóban vagytok simán megkérhetitek barátnőddel, hogy segítsen, vagy legalább anyuddal beszéljen.

2009. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
már elvitt: ) de az előző kommentemben leírtam: )
2009. márc. 28. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!