Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány órát szoktatok aludni...

Hány órát szoktatok aludni egy nap?

Figyelt kérdés
Én ugy 6-ot, az kevés hosszú távon?
2011. máj. 13. 23:13
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
9-11 órát, és én így érzem jól magam. Ha ennél kevesebbet alszom, egész nap rosszul érzem magam. Nem tudom miért, de kis korom óta szeretek nagyokat aludni. Az, hogy "kevesebbet élek" az így nem helytálló. Pl. van, aki 5 órákat alszik, de olyan dolgot csinál egész nap, ami helyett igazából aludhatna is. Én az ébren töltött időmet úgy töltöm ki, hogy lehetőleg hasznos, élvezhető legyen. 21/L
2011. máj. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Max. 3-5 órát tudok aludni 4 müszak 12 óra mellett...szombat, vasárnap is dolgozni kell tehát még akkor sem pihenhetek.

Havonta kb 1,5 hét az éjszakai műszak este 6-tól reggel 6-ig. Ilyenkor nappal szinte alig alszom volt hogy 2 óra alvás után mentem vissza éjszakára..

22/L


Amig nem dolgozik valaki addig jól ráér aludni, amikor még csak tanultam 10-12 órát szoktam aludni. Mostanság már akkor sem tudnék ennyit ha fegyverrel kényszerítenének. Tönkre tesz a tempó, de kell a pénz.... Nagyon...

2011. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

6 óra az rémesen kevés.

már megállapították egy páran,hogy minimum 8 óra.

Nekem 9 kell.

De vkinek jó lehet a 7 is,de a 6 az már kevés.

2011. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!