Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Számotokra hiteles még az...

Számotokra hiteles még az antalvali.com oldal?

Figyelt kérdés

Elején nagyon szerettem, de mára már kicsit sok nekem.

Ha 1 káros összetevő van valamiben akkor szerintük az már menjen a kukába,szerintem ez egy picit túlzás.

A dm-es alverde termékeket szinte leócsárolják, míg a drágább termékeket(amit az ő neve alatt árulnak egy oldalon), azokat meg nyomatja. Nem hiszem, h nem kap jutalékot....

Az én szememben hitelét vesztette.


2011. máj. 12. 12:12
1 2 3 4
 31/39 zabmester ***** válasza:
100%
Én akkor találkoztam ezzel az oldallal először, amikor elkezdem ismerkedni a házi szappankészítéssel, és a neten kutakodtam még ötletek után. Így bukkantam rá az antalvali.com-ra. Eleinte tetszett is a tartalom, hiszen az általam keresett témában hasznos volt. De ahogy tovább olvastam, egyre vadabb és vadabb dolgokra bukkantam. Tényleg olyan az az oldal, mint egy szekta, birkamód mondja mindenki a kis betanult mantráját, és más vélemény egyszerűen nem opció. Nálam az volt mindennek a csúcsa, amikor egy oltásmegtagadást népszerűsítő bejegyzést találtam, azzal az állítással, hogy a védőoltások miatt autista lehet a gyerek. Nem maga a tartalom lepett meg, ezt az agymenést már sokszor hallottam különböző elmeháborodottaktól, de hogy pont egy olyan oldalon hirdessék ezt, ami elvileg az egészség megóvását tűzte ki célul, az számomra nagyon meredek.
2014. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
2014. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
11%

Bravó!

Ilyen emberekre van szüksége rockefeller-féle bandának, akik a népesség kiirtásán fáradoznak. Hajrá agymosottak, akadjatok ki apróságokon, közben pedig mérgezzétek magatokat és a gyerekeiteket.

"A tudás szabaddá tesz!" Ehhez még hozzátenném, hogy egészségessé is.

Felejtsétek el az antalvali oldalt és tájékozódjatok mi folyik a való világban! Ha tisztán láttok, utána a legnagyobb antalvalis rajongók lesztek, hogy vannak emberek, akik tesznek és mernek tenni valamit annak érdekében, hogy egyre több boldog és egészséges ember legyen.

Amúgy bármit is mondtok ellene, nem ellene vétetek, hanem a saját egészségetek ellen.


ui: Nem ismerem Antal Valit, csak a munkásságát, amit nagyra becsülök, mint minden olyan emberét, aki ez irányban dolgozik. Sosem rendeltem a webshopjából sem.

2014. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
100%

Én akkor találkoztam ezzel az egésszel, amikor natúrtermékeket, egészséges étrend-kiegészítőket keresgéltem, főleg a gyerekeimnek. Aztán rátaláltam a bionomra és az antalvali.com-ra és egy öregebb kiadású, lestrapált "oszteralexandra hasonmás" vicsorgott rám. Az erőszakosság és a meggyőzni akarás mindenáron tényleg elképesztő és taszító is, de már eljutottam arra a pontra, hogy agymosott idióták és követőik nem hatnak meg semmilyen "manna-mannisztikus" csodaszerrel. És főleg a pénztárcámat sem hatják meg. És ez itt a lényeg szerintem, a profit, a profit, az extra profit. 3 hete meg nem érkezett rendelésem miatt(első alkalommal rendeltem az oldalról)tegnap egy felháborodott és csalódott hangvételű emailben adtam hangot. A rendelt termékek helyett folyton csak a rendelésed kézbesítési ideje csúszik- kezdetű leveleket kaptam. És kezdett nagyon bosszantani a dolog, a más webáruházakban szokásos néhány napos szállítás helyett.

Ha jól emlékszem, és igen, beleírtam a felháborodott levelembe, hogy készleten nem lévő termékek hirdetését nem is olyan régen büntette a Gazdasági Versenyhivatal; és ha csak nem most pancsolják össze egy raktár konyhájában a mannó mannámat, akkor nem értem, miért nem lehet 3 hét kikézbesíteni a terméket. És ha ezek után egy dm-ben is kapható baba-almapürét kapok átcímkézve egy Made in China vagy Made in PRC felirattal, akkor az már a hazugság-csalás legteteje és megyek a fogyasztóvédelemhez.

A történet vicces része, hogy az ominózus számonkérő email után nem sokkal érkezett az értesítő levél, hogy a csomagomat átadták a futárszolgálatnak és kézbesítése megkezdődött!! Vicc-kategória!!

Abszolút hiteltelen emberek, áltudományos magyarázatok vannak az érintett oldalon, erős szektás beütéssel.

Mindenkinek csak azt mondhatom, hogy tájékozódjon, tudakozódjon mindenfelé, ismerjen meg újabb és újabb termékeket, eredményeket, mert sokféle jó és hasznos, egészséges termék van még, nemcsak amit egyesek a tökéletes mannának, minden betegség csodaszerének állítanak be.

De azt mindenesetre gyanús és figyelmeztető jel, ha valaki arról próbál meggyőzni minden eszközzel, hogy az általa propagált termék mindenek alfája és omegája.

Nekem pl. jó tapasztalataim vannak a Just-Nahrin termékekkel is, de emellett mást is kipróbálok és még fogok is.

De emberek, használjátok az eszeteket, gondolkodjatok, hiszen ezért vagyunk (emberek)!

2014. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
82%

Nem tartanám Antal Valit egy rossz dolognak, de el kell osztani azért 5-et minimum ami fent van az oldalán. Természetesség párti vagyok, organikus zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok leginkább ezt előre leszögezem.

Kozmetikus vagyok és tudomásom szerint Vali 3x próbálkozott a szakvizsgával, hogy azóta sikerült-e azt nem tudom. Pont kapóra jött nekik ez a "másszunk vissza a fára" trend. Nem tudom honnan adta magának a "bionom szakértő, elemző" címet de ilyen szó nem is létezik.

Tény, hogy a kozmetikumokat nagyon meg kell forgatni a kezedben mielőtt megveszed, és érdemes inkább kozmetikustól venni személyre szabottan (ez nem reklám) mert a bolti cuccok hatóanyag tartalma kevesebb mint 3% (szabályzat írja elő) ..sz*rt sem érnek. Ehhez nem kell tanult okos embernek lenni, hogy valaki utána járjon. DE a különböző oltásokkal meg mindenféle összeesküvés elméletekről szóló cikkektől falra tudok mászni...egy kiposztolt cikkben a hozzászólásokban próbáltam vele vitába szállni, miszerint az oltás higanyt tartalmaz. Csak egy józan paraszti ésszel vett példával próbáltam kicsikarni belőle a magyarázatot, hogy miért ultra giga káros ez nekünk (a víz képlete H2O, de mégsem oxigén és hidrogén megy be hanem VÍZ) vártam, hogy esetleg levezeti nekem, h ez ennél bonyolultabb és helyre rak, de semmi. Helyette jött a ok önjelölt fitoterapeuta..Azt is észre vettem hogy ha valami okosabb ember, kémikus, biológus, orvos de még egy kozmetikus is hozzászól egy tudományosabb magyarázattal egyből törölve van a bejegyzése....

szóval nem hinném hogy Antal Vali mögött komolya orvos állnak...

2015. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
A fentebbi kommentelőnek aki gratulált mindenkinek aki nem antal vali fan, hogy ne gondolt, h azzal hogy az ő tanácsait követed még Te űber egészséges leszel. Szerinted az áruházban a "bio" feliratú zöldség vagy gyümölcsnek van értelme? Vagy ültetsz a keretedben egy kis génmódosított paradicsomot az jobb? Még ha igaza is az ilyen népirtós elméletek szted egy antal vali majd megváltja a világot? Valaki rád erőszakolja hogy boltban vásárolj vagy egyék mekit? Saját döntésed és még csak az sem tilos hogy utána nézz, hogy az káros-e vagy sem. Egy ilyen emberlétszám mellett nem tudnak nem futószalag élelmiszeretek gyártani. Oltások: Nem tudom mit szólnál volna hozzá ha a gyerekkorodat kórházakban kellett volna töltened mert a szüleid úgy gondolták jobb lesz neked nélkülük. A keleti országokban pedig nem kötelesek ráírni az összetevőt a termékekre, innentől kezdve megint csak bármi lehet benne, itthon meg olyan címkét nyomnak rá amilyet csak szeretnének.
2015. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
100%
Van annak létjogosultsága, amit Vali képvisel, DE! Csak egy bizonyos szintig. Ne vegye senki lenézésnek vagy hasonlónak, amit mondani fogok, de egyszerűen nem értem, honnan veszi egy kozmetikus a bátorságot, hogy mindenféle kémiai, vegyészeti, biológiai, orvosi tudás nélkül ilyen vad dolgokat állítson. Milyen alapon osztja az észt pl rákról, mikor azt se tudja, milyen sejtbiológiai mechanizmussal képződik egy metasztázis vagy mik a daganat proliferáció lépései élő szervezetben illetve sejttenyészetben?! És ez csak egy példa.... Illetve ezek a legegyszerűbb, "legalapabb" onkológiai kérdések. Ne értsetek félre, a kozmetikához biztos profin ért. Sőt, még az egészséges életmódhoz is. De milyen jogon osztja az észt olyan témában, amiről NULLA háttértudása van? Amiről azt se tudja, mi fán terem?!
2015. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
100%

Megszedi magát a sok gyagyásból.

Afektálós, nagyképű és gusztustalan.

Hab az egész!

Morning show-ban adásban ilyet benyögni, hogy a e-cigibe etilén-glikol van (fagyálló), na neeee! :)

Hiteltelen!

2015. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

"nem értem, honnan veszi egy kozmetikus a bátorságot, hogy mindenféle kémiai, vegyészeti, biológiai, orvosi tudás nélkül ilyen vad dolgokat állítson."

Évi 700 millió forintért szerintem a te hajad is korpásodik.

[link]

2016. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!