Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Számotokra hiteles még az...

Számotokra hiteles még az antalvali.com oldal?

Figyelt kérdés

Elején nagyon szerettem, de mára már kicsit sok nekem.

Ha 1 káros összetevő van valamiben akkor szerintük az már menjen a kukába,szerintem ez egy picit túlzás.

A dm-es alverde termékeket szinte leócsárolják, míg a drágább termékeket(amit az ő neve alatt árulnak egy oldalon), azokat meg nyomatja. Nem hiszem, h nem kap jutalékot....

Az én szememben hitelét vesztette.


2011. máj. 12. 12:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%

Antal Valival meg a sleppjével nem is lenne baj, ha csak addig mennének el, hogy az egészséges életmódot hirdetik, meg a loreál arckrém helyett kenjél olívaolajat az arcodra stb. de ne haragudj nem tartod túlzásnak és szándékos ijesztgetésnek hogy gyakorlatilag közlik, hogy rákos leszel/elrohadsz/szétmérgezed magad, ha nem betűre úgy élsz, ahogy ők mondják, és nem az ő webshopjukból vásárolsz? Meg gyakran komoly egészségügyi problémával kapcsolatban kérdezőknek is van pofája a kozmetikusnak meg a titkárnőnek tanácsot adni, hogy ne stresszeljél, meg igyál herbateát és rendelj fűszerkeverék kapszulát négyszeres áron a webáruházunkból, ahelyett, hogy azt mondaná, ember, orvoshoz kéne menned, mert krva beteg vagy! Meg olyanokat javasolnak nekik, amik kifejezetten NEM AJÁNLOTTAK még a gyártó által sem.


Az már csak hab a tortán, hogy ő is tudja olyan sötét mint az éjszaka, és ha valami kémiával vagy biológiával kapcsolatos kérdést tesz fel neki valaki, amire nem tudja kigoogleözni a választ, akkor meg sem jelenteti, nehogy kiderüljön, hogy hülyeségeket beszél. A baumann féle képzése annyit takar, hogy a baumann az ilyen kence márka és kb. egy termékbemutatóra elmégy. Ez olyan, mintha te belépnél a Zepterhez, ott elmondanák, hogy miért olyan jó 300ezres Zepter lámpa, te meg kijelentenéd, hogy te fényterapeutás szakember vagy, elvégeztél egy Zepter-féle képzést.


A hamburger adó az egészséges étkezésről szól, azon a honlapon már rég nem arról van szó, hogy egyél zöldséget, gyümölcsöt, ne sültkrumplit.


Vagy szerinted normális, hogy olyanok vannak az oldalon, aki így kerekperec leírja, hogy a gyerek ki akar menni az udvarra, de nem sokat van kint, mert ő egész nap a konyhában van, hogy csoda-bio ételeket készítsen, így nincs ideje kimenni az udvarra a gyerekével és a nyaralástól is előre fél, mert nem akar olyan helyre menni, ahol enni adnak, mert jaj mi lesz akkor, ő szemetet nem eszik, de ha meg magának kell főzni, akkor ő nem nyaral, mert itthon is éjjel nappal csak a konyhában van, hogy bio dolgokat kotyvasszon. EZ szerinted jó? Hogy a szerencsétlen kölykét nem viszi ki az udvarra, mert olyan tudatos, hogy arra sem ér rá? És nem azt mondják neki, hogy ember túlzásba viszed, hanem paskolgatják a hátát, hogy csak így tovább.

2011. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
36%

Én imádom! Ők nyitották fel sok mindenben a szemem, többekközt abban is, hogy az általam MLM-ben vásárolt termékek (Organic Mission) negyed annyiért megkaphatók máshol - tök ugyanaz, csak más csomagolásban.

Semmi közük az MLM-hez, soha semmit nem tukmáltak rám, sőt árérték arányban mindig a legjobbat és a legolcsóbbat ajánlják. És rengeteg pénztárca barát ötlettel látják el az olvasókat.

Megtanulhatjuk az antalvali.com-on, hogy méregdrága dolgokat hogy készíthetünk el olcsón otthon (kozmetikumok, ételek, italok, stb)

Az pedig egy hazugság - bárki is írta - hogy olaszos fűszerkeverékkel gyógyít mindent. És az sem igaz, hogy a komoly eseteknél nem javasolják az orvost! Sőt! Minden betegség esetén tudnak valóban jó és hozzáértő, hollisztikus szemlélettel gondolkodó orvost javasolni.

És az sem igaz, hogy a szakértői gárda titkárnő, meg hasonlók. A szakértők közt orvosok, pszichológusok, természetgyógyászok, és szakterapeuták találhatók.

Barátnőm volt Antal Valinál konzultáción, és a 20 éve meglévő ekcémája múlt el teljesen Vali útmutatásai alapján, ráadásul mellékhatásként a virágpor allergiája, és az emésztési problémái is megszűntek. És nem vetetett meg horror pénzekért semmit, csak a táplálkozását változtatta meg, és nagyon közérthetően elmagyarázta, hogy mi miért van, és mi mit okoz a szervezetben.


Érdemes lenne a köpködés helyett utána néznetek annak, hogy egyáltalán nem riogat, és nem állít hülyeségeket. Aki nyomonköveti a tudományt, az tudja, hogy a legújabb kutatások egyre inkább igazolják azt, amit Antal Vali állít már 10 éve. Ja, és mellesleg az sem igaz, hogy nincs végzettsége, "csak egy kozmetikus". Ha így lenne, akkor miért tarthatna minden évben előadást az onkológiai kongresszuson? És miért tarthatna továbbképzést orvosoknak és egészségügyi dolgozóknak? És miért publikálnák cikkeit orvosi és egészségügyi szaklapok???


Én csak ajánlani tudom mindenkinek az antalvali.com -ot. Példásan jó tanácsadói rendszerük mindenkinek ingyen és bérmentve segít a legjobb tudása szerint.

Aki meg nem kedveli az antalvali.com -ot, az olvassa a nőklapja cafet, vagy a velvetet, vagy a blikket vagy a borsot. Mert ezek aztán "tényleg hitelesek"...

2011. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
57%

A baj az, hogy Vali legtöbb forrása tényleg bors szintű. Amikor én még nagyon lelkes voltam és elkezdtem a doktoroknak meg a nemzetközi kutatóknak, kongresszusoknak stb. utána nézni nagyon nagyokat csalódtam.


Az olaszos fűszerkeverék meg nem hülyeség, nézz meg egy csomó posztban javasolták valami sok ezres kapszulát, amiben ilyenek vannak, hogy rozmaring meg fene tudja.


Na mindegy én évekig rajongtam érte, de aztán felnyílt a szemem, mert az évek alatt láttam a változó trendeket is. Eleinte tényleg jöttek a házilag kavard ki, jó lesz ez is dolgok, aztán jöttek mindig a csodaszerek, mindig valami más, az előző mindig rossz lett hirtelen, majd a végén nyitott egy webshopot és amit azon kívül veszel az halálra mérgez. Aha, hogyne.


Vannak jó dolgok, amiket átvettem, de az egész oldal elment egy olyan irányba, ami már nem jó, kezdve ott, ha valódi kémiához értő ember kérdez és nem tud valami válszt googleből kinézni hozzá, akkor meg sem jelenteti a kérdést.

2011. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
70%

Nekem azóta nem hiteles, amióta a tegnap még legszebb, legjobb, leghatékonyabb, legolcsóbb ... MLM terméket ma már pocskondiázza és helyette egy másik legszebb, legjobb, leghatékonyabb, legolcsóbb... MLM terméket ajánl. És ez nem egyszer fordult elő antalvali életében. Most már épp ott tart, hogy kitalálta az ő saját MLM rendszerét. Ui. nem jutalékot kap arról a site-ról, hanem az az övé (és a csapatáé). Az a koncepció, hogy minden olyan termék megtalálható náluk, ami antalvali által bevizsgált és tisztának találtatott. Én még kiegészíteném annyival, hogy és amihez sikerült értékesítési jogot szerezni.

Az ott szereplő termékeken kívül még számos jó termék van a piacon, csak arról nem beszélnek, mert azt nem tudják eladni neked. Ilyen pl. Ilcsi néni paradicsomos napozója. Tavaly még jó volt, az idén már nem, pedig az összetétele nem változott tavaly óta. Vagyis nem mondják, hogy nem jó, csak nem beszélnek róla, a kommentekre nem válaszolnak, ha más válaszol, aki nem tagja az 'antalvali csapatnak' akkor azt nem jelentetik meg. És ez csak egy a sok közül.

Nem az a baj hogy el akar adni, hanem az hogy erőszakosan. És ettől hitelét veszti az egész. Annak ellenére, hogy sok hasznos információt is lehet találni a site-jukon. De amikor mindenhatót és orvost játszanak, ... ... ...!

2011. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
40%

Te normális vagy? Biztos, hogy egyugyanazon Antal Valiról beszélünk?

Régen tényleg tagja volt egy MLM cégnek, de mivel rájött, hogy átverés, otthagyta őket, és ezt az olvasóival is őszintén közölte. Ez most bűn?

és semmilyen MLM céget nem csinált magának. A bionom.hu egy hagyományos webáruház, ahol a legtöbb kiváló terméket a piaci ár alatt kapsz meg! Hol van itt az átverés?

Mellesleg az Ilcsik összetétele valóban rossz irányba változott, amióta az öreg Ilcsi mama kiadta a kezéből a céget...


És még valami: elgondolkodtam azon, hogy milyen lelke lehet azoknak az itt hozzászólóknak, akikbe képes ennyi gyűlölet szorulni valaki iránt, akit nem is ismernek, soha nem találkoztak vele személyesen, félinformációkkal rendelkeznek a munkásságát illetően, csak egyszerűen irritálja őket hogy Antal Vali elismert és sikeres...


Ha ennyire rossz szakember lenne, akkor szerintem nem tarthatna kreditpontos továbbképző előadásokat onkológus orvosoknak...

De Ti tudjátok... Fröcsögjetek bátran, pontozzátok le a hozzászólásom, mindenesetre ő képes volt megmenteni egy családtagom életét, akiről az orvosok már lemondak... Szerintem hozzáértő.

2011. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
39%

Lehet, hogy a pocskondiázók régebb óta követik az oldalát máshol is tájékozódnak, meg ilyesmi. Nem véletlenül írtuk, hogy milyen érdekesen cenzúráznak, hogyha meg se jelentetik, ha nekik nem üzlet, vagy nem tudnak rá jó áltudományos választ kitalálni.


Egyébként van egy boltos ismerősöm, nem táplálék kiegészítőket ajánl, de lényegtelen a módszere ugyanaz.

Valiék egy kis fűszeres kapszulát "teljes spektrumú szupertáplálék" stb. névvel illetnek. Múltkor voltam ennek az ismerősnek a boltjában és jó nagyot röhögtem egy tényleg szar termék árán, ő meg megvonta a vállát és mondta, pedig akkor adja el, amikor csak akarja, csak elég nagy hülyeségeket kell szépen mondani róla, hogy milyen újfajta extra flexi arany és karbonszálas darabokból állították össze, ami már a jövő technikáját képviseli stb. aztán a vásárló teljesen meggyőződik róla, hogy na ez egy főnyeremény és még őt nézi hülyének, hogy ilyen olcsón odaadja.


[link]


ajánlom a fórumot.

2011. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Organicgirl! Ajánlom figyelmedbe a www.gyakorikerdesek.hu szabályzatát ("Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!")

Ez a fórum pont arról szól, hogy mindenki leírhatja a véleményét. Nem szükséges minősítened. Mellesleg megjegyzem, hogy ez olyan tipikus "antalvalis" kirohanás volt. Pont így működik ott is. Ha valakinek más a véleménye, akkor nem normális, nem ért hozzá, rosszul tudja, rossz orvosai vannak, ... ... ... vagy egyszerűen meg se jelenik a hozzászólása! Egyébként meg azt hiszem, hogy ez a hozzászólás inkább téged minősít, mint bárki mást itt.

Nem tudom mióta vagy tagja az antalvali csapatnak, de lehet nem elég rég óta ahhoz, hogy tudd, hogy antalvalinak az utolsó MLM tagsága minimum a harmadik volt. Én legalábbis ennyit láttam a site-ján keresztül. De lehet, hogy elötte is volt, nem tudom.

Egyébként pedig ha jól láttam itt többen is azt írták, hogy vannak jó dolgai, értékes tudása, ... ... ... CSAK ... És itt ezen a 'csak'-on van a lényeg.

2011. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek néhány korábbi véleménnyel: az elején normálisan, segítő szellemiséggel indult a dolog. 3-4 éve kezdtem el olvasni az oldalát, és azt vettem észre, 1 év alatt gombamód megszaporodott a szakértők száma, betanult sablon-dumájuk van mindenre, ami 1-1 terméklinkben végződik a bionomon.


Én is vásárolok tőlük, sok terméket nagyon meg is szerettem, rengeteg megállapításukkal egyetértek, de a szekta-jelenség engem is megijeszt. A bionomon is, ha valaki nem ajnároz valamit, hanem kétségeit, negatív tapasztalatait írja le, farkasfalkaként egyből nekiesnek.


A reakcióik, megfellebezhetetlen kinyilatkoztatásaik miatt az én szememben sokan közülük hitelüket vesztették. Valiban is nem kevés lappangó agressziót, indulatot vélek felfedezni, már-már ijesztő. De a követői közt akadnak ezerszer rosszabbak.


Amíg fel akarták nyitni a szemeket és segíteni megtanulni látni, nem csak nézni; addig nekem bejött. Most viszont antalvalis szemellenzőt akarnak mindenkire ráerőltetni, ami ugyanúgy csőlátást okoz.


Nem azzal van a baj, amit mondanak, hanem ahogy ezt teszik. Nálam a csomagolás (=erőszakosság, riogatás) kezdi kiverni a biztosítékot.

2012. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
95%
Én úgy 2 éve nézegetem az oldalt, és elég sok mindent átvettem. Főleg a kozmetikumokkal, vagy az étrenddel kapcsolatban. De azért nem mindent. Nekem egy kicsit fanatikusnak tűnik. Szerinte mindig minden rossz, én úgy gondolom, a mérték a lényeg. Hasznos dolgokat lehet megtudni, de azért nem kell minden tanácsát megfogadni szerintem.
2012. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
82%
Én is csatlakoznék sok előttem szólóhoz. Amikor megtaláltam az oldalt pár éve nagyon megörültem neki, lecseréltem az összes tusfürdőm és testápolóm (alverdére) és elmúlt a nagyon zavaró bőrszárazságom. aztán engem is kicsit megijesztett a ne használj gyógyszert, hanem vegyél ülőfürdőt stb. de ezzel még úgy voltam hisznek benne, én nem, ez engem nem zavar. Viszont tegnap elkövettem azt a hibát, hogy kérdeztem egy naptej használatáról ami az ő webshopukban is kapható és egy bekezdésnyi fejmosást (választ nem) kaptam, hogy mennyire nem értenek a bioboltok ahhoz amit eladnak, és más kérdés, hogyha a sarki boltban vásárolok, akkor ne máshol kérdezősködjek a használatról... hát azt hiszem ez sokmindent elmond egy fórumról ami elvileg azért jött létre hogy segítsen. szerintem is körítés lett egy webshop körül.
2012. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!