Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Számotokra hiteles még az...

Számotokra hiteles még az antalvali.com oldal?

Figyelt kérdés

Elején nagyon szerettem, de mára már kicsit sok nekem.

Ha 1 káros összetevő van valamiben akkor szerintük az már menjen a kukába,szerintem ez egy picit túlzás.

A dm-es alverde termékeket szinte leócsárolják, míg a drágább termékeket(amit az ő neve alatt árulnak egy oldalon), azokat meg nyomatja. Nem hiszem, h nem kap jutalékot....

Az én szememben hitelét vesztette.


2011. máj. 12. 12:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
80%

Egy másik oldalon találkoztam egy szakértővel. És ő leírta, hogy heteket töltött azzal például, hogy X vagy Y anyag bizonyos termékekben milyen állítólagos rákkeltő vagy egyéb hatással rendelkezik.

Az eredmény megdöbbentő lehet. A legtöbb információról semmilyen alátámasztó forrást nem talált. Sőt a legtöbb anyag pl annyira allergén, mint mondjuk a málna vagy a tojásfehérje.

Sajnos az emberek nem csak az ilyen anyagokra egyre allergiásabbak hanem a természetesekre is.


Számomra már egyáltalán nem hiteles az az oldal. Sőt a legtöbb ilyen kamu oldal nem az. Mostanában nagyon megnézem, hogy mik a forrásai annak amiket leírnak. Ha egyáltalán van forrás.

2012. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
100%
Régebben én is nagyon szerettem, illetve még most is, de a rossz irányú változás nekem is feltűnt.(Nehogy megigyál bármilyen tejet stb.)Mindemellett alapvetően igaza van, a világ nem túl jó irányba tart. Dehát azért vagyunk gondolkodó emberek, hogy ne fogadjunk be kritika nélkül bármit.
2012. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta olvasom az oldalukat, először riogatás, majd érdekes módon megérkezett a várva-várt biowebáruház, és azóta minden más terméket leminősítenek.

Több hozzászólásomat egyszerűen meg sem jelentették, csak olyanokat, amik nekik tetszőek, a szkeptikusakat nem. Álljon itt ennek alátámasztására egy figyelemfelkeltő példa: amikor a fukushimai atomkatasztrófa volt, bekérdeztem egy ilyet (természetesen hírforrásokra hivatkozva!), hogy szerintük nem megy át Alaszkába a radioaktív anyag az óceánon át, mert tuti átmegy vízen keresztül eléri az összes lazacot is, mert ők a szupertiszta alaszkai lazacolajat reklámozták, hogy adjuk azt a gyerekeknek d vitamin helyett. Persze, jó kis radioaktív anyaggal szennyezve, mert az ugye nem bomlik le egykönnyen! A kommentemet nem jelentették meg, mert persze az káros lett volna nekik a termékeladásukat tekintve, meg közbotrány lett volna belőle, és a kutya nem vett volna tőlük többé alaszkai halolajat, viszont gyorsan le is vették a terméket a palettáról, és most a norvég halolajat nyomják!!!!! Persze azt a sarki Herbáriában jóval olcsóbban vettem meg, mint ahogy ők kínálják.

Szóval most, hogy bölcsikezdés miatt betegesebb a kisfiam, nagy nehezen rászántam magam és rendeltem tőlük Manó mannát, mert agyondícsérték, és máshol sajnos egyáltalán nem kapható. Meg is jött a termék, de mikor felnyitottam az üveget, nem kattant a vákuum, olyan volt, mint egy bontott üveg és az állaga is habos, nem üledékes, mint ahogy az oldalukon írták, és nem volt tele. Természetesen megijedtem, nem mertem beadni a gyereknek, mert azt írták, felbontás után hűtőben kell tárolni, de ha már bontott volt, és ők nem tárolták hűtőben, hogy állt el. Írtam is nekik, megírtam ezeket, persze azóta sem válaszoltak, pedig még egy nőnek személyes üzenetet is küldtem az oldalukon keresztül. Kérlek titeket, akik ezt olvassátok, osszátok meg facebook-on, és ha te vagy bárki rendelt már Manó mannát, nyugtassatok meg és oszlassátok el a kételyeimet, vagy írjátok meg privátban, milyen volt kinyitni az üveget, mert ha nektek is könnyen nyílt és mind ilyen, akkor ez egy nagy átverés!!! tartósítószert kell hogy tartalmazzon, máskülönben meg kellene, hogy penészedjen, akkor viszont ez a téma már a fogyasztóvédelemre tartozik, sőt tovább, mert az ára meg igen borsos!

2012. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb volt azt olvasni, mikor a "természetes" fogamzásgátlást ajnározták. Naptármódszer, megszakításos közösülés... Mert a fogamzásgátlótól, hüvelykrémtől, óvszertől biztos mindenki bőrbajt kap, és meghal. És van biztos tizenéves is, aki olvassa. "De jó, akkor ha időben kiveszi, vagy számolgatok a ciklusomban, nem lehetek terhes?!"

Jó szülést kívánok azoknak a (tizenéves?) gyerekeinek, akik voltak olyan okosan, és ezt a véleményt erősítették az antalvali.com-on...

2012. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
100%

Szerintem az a baj az országgal és a világgal is sokszor, de leginkább velünk, azért mondom, hogy velünk, mert itt élek és csak magam és az embertársaim látom. Személyi kultuszra épül az életünk. Gondoljatok a politikára, akik voltak, akik most vannak (pl.:Gyurcsány, Orbán). Vannak rajongóik/fanatikusaik és vannak, akik nem szeretik őket. Ugyan így a hit és vallásügyekkel kapcsolatosan (pl.:Németh Sándor, Erdő Péter) van aki esküszik rájuk van aki nem stb... A probléma sosem ezekkel az emberekkel volt, hanem azokkal az emberekkel, akik kialakították ezek körül az emberek körül a dolgokat. Ugyan is mindenki nem találkozhat velük személyesen, személyes benyomásod nem lehet róluk. Csak azokon az embereken keresztül értesülsz róluk esetleg "véleményükről", akik körülveszik. Ez sokszor nem is annak a "nagy" embernek a véleménye, hanem a "sleppjébe" tartozónak. Szerintem Antal Vali is ilyen "mókuskerékbe" keveredhetett, mert egy idő után már nem tudott mindennel foglalkozni, így kénytelen volt kialakítani maga körül egy kört. És a problémák mindig ilyenkor kezdődnek.

Ha megengeditek, nagy nagy tisztelettel idézném Hamvas Bélát szabadon a Scientia Sacra-ból. "Az igazság mindig a legkisebb csoportokban üti fel a fejét, viszont, ha nem intézményesedik eltiporják, ha viszont intézményesedik eltűnik onnét."

Itt egy barátom megjegyezte, de mégis mindig felüti a fejét valahol. Ezzel nem is védem és nem is támadom, viszont azt látni kell, hogy az üzlet sosem támogatja az egyén véleményét. És egy idő után nem te irányítod az üzletet, hanem az üzlet téged. És, ha nem vigyázunk ennek a korszaknak amiben élünk akár a végét is okozhatja ez a jelenség.

Üdv. Robi

2013. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 E.T. a földönkívüli válasza:
Nem ajánlom az oldalt.
2014. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 E.T. a földönkívüli válasza:
Elég megnézni, hogy néz ki most és hogy nézett ki pár éve. Nem kicsit szarabbul.
2014. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 E.T. a földönkívüli válasza:
Ja a legutóbbi képet a youtube-on láthatod, videó formában, azt célszerű megnézni, mert azt nem tudja fotoshopolni.
2014. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 E.T. a földönkívüli válasza:
100%

24-es:


Sőt, a MŰhormonok nem ürülnek a szervezetből, mondja Valika.


Persze, hogy nem, azért mondják, hogy 1 napot se hagyjál ki a szedéséből, mert utána teherbe eshetsz. Hol itt a logika?


Ezen el lehet gondolkozni...

2014. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
100%

Több tízezer forintot költöttem havonta a bionom webáruházban, mert szentül hittem benne, hogy az úgy van jól, ahogy ők látják a dolgokat. Mikor a férjem megtudta, majdnem elváltunk, annyira összevesztünk rajta.

Soha többé nem vettem semmit tőlük, és így is jó.

Ma már csak azokat a dolgokat alkalmazom, amiből nekik nincs hasznuk. Ecettel öblítek, citromsavval végzem a vízkőoldást, szódabikarbónás vízzel mosok fel, mézzel édesítek, kevesebb lisztet használok. Tudom milyen táplálékkiegészítők szükségesek egy fejlődésben lévő gyereknek, és ezt nekik köszönhetem. De soha többé nem vásárolnék tőlük. A férjem ettől sokkal többet ér.

2014. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!