Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem merek wc-re menni. Van...

Nem merek wc-re menni. Van még valaki így?

Figyelt kérdés
Nyár közepe fele megyek 7napos táborba, viszont nem merek nagy wcre menni, és annyi ideig vissza se tudom tartani. Ti hogy oldjátok meg? :S
2011. máj. 8. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Próbáld kora reggel...
2011. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem?
2011. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Akkor menj ha nincsenek a közös mozsdóba és csak nyugodtan.Meg lehet oldani ezt.
2011. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is ilyen voltam,kicsit kelemetlen volt de ahogy felnö az ember belátja hogy mindeki nagy wc.zikk mégha cikinek is tünik.Nem lennee egészséges kibirnod egy hetet úgy igy hár azt mondom hogyha nem akarsz akkor ha más is bemeheta mozsdoba tényleg akkor menj ki amikor már vagy még alszanak,elintézed a dlgot(viszel magddal egy kis sprayt a biztis kedvéért,hogyha valaki jönis utánad ami nem valoszinü,legalább kicsit illatosits be legalább nem oylan kellemetlen).De hidd el nem ciki wc-ni.
2011. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy amikor elhatározom, hogy MOST megyek mert senkit nem látok a környéken, vagy már ott tartok, hogy nem érdekel akkor is mindig bejön valaki és meggondolom magam...volt már olyan hogy elhatároztam, hogy az éjszaka közepén megyek de mindig bealudtam... lehet csak nekem vannak ilyen paráim??:):( Mind1. Valahogy csak megoldom :S És remélem egyszer elmúlik a parám.
2011. máj. 8. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:
jah, hát tényleg éjszaka tudod megoldani, vagy pedig amikor tuti, hogy a többség nincs jelen. (pl. valami csapatjátékon vannak, vagy tudomisén)
2011. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert szted a többiek nem sz*rnak?
2011. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kora reggel. Mikor felkelsz, igyál egy nagy pohár vizet, az beindítja az emésztésed.
2011. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak hiszti.Ha nagyon kell szarnod úgy is elmész,vagy egy hétig sztenvedsz
2011. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
DE nem gáz csak jól magadrazárod, előkapod a jó vaskos tekercs budipapírt aztán usgyi neki!
2011. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!