Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék beteg?

Hogy lehetnék beteg?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, amivel egy időre kórházba kerülhetek... Nem kérek leszólást!
2009. márc. 8. 21:22
1 2
 11/17 anonim válasza:
81%

Menj el látogatóba egy kórházba, 90% hogy megbetegszel, nemcsak attól, amit ott látsz, hanem sok kórházban lehet fertőzést kapni, fertőzést kapnak betegek, ápolók, orvosok is.

A másik megoldás, csak idő kérdése. Ha nem csinálsz semmit, csak egészségtelenül élsz, előbb-utóbb beteg leszel mindenképpen.

De inkább ne akarj kórházba kerülni, bármi elől is menekülsz, annál csak rosszabb lenne.

Ha valamilyen gondod van, menj el nyugodtan a háziorvosodhoz, és mondd el neki mi a problémád. Akkor is meghallgat és megpróbál segíteni, ha nem látszol betegnek.

2009. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
29%

Okos tanácsokat adtok neki tisztelet a kivételnek!Hátha kinyirja magát miattatok,vagyis a hülye tanácsaitok miatt!Nem,hogy megkérdeznétek tőle,hogy esetleg tudtok-e segitséget nyujtani,mert az már luxus dolog lenne igazatok is van persze,inkább ajáljátok neki,hogy egyen patkány mérget,ugorjon autó elé!Mondjátok ti normálisak vagytok!Nem hoyg segitenétek a szerencsétlennek már nem szo szerint értettem,hoyg szerencsétlen de gondolom komoly lehet a problem ha korházba szeretne kerülni ,családi okok,stb!Én szivesen segitek neked kedves kérdező ha tudok!Az email cimem:babybaba001@citromail.hu

Irj bátran segitek ha tudok !Ti nektek is ezt kéne tenni de ez már az önzőség teteje igza!??A ti életetek tökéletese a másé meg levan szarva !Szépek vagytok a tanácsaitokkal együtt!:S

2009. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó válaszoló! Azért ne általánosíts! Volt, aki megkérdezte, mi a baj, és nem tud -e máshogy segíteni. Én is megkérdeztem, és nekem privátban elmondta, arra is válaszoltam.

Kérdező: remélem, jobban vagy! :)

2009. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

16:47 ne légy már ilyen buzgó mócsing. Ha baja van akkor a megoldást kérdezze és ne ilyen ideiglenes, áthidaló, önveszélyes megoldásokban gondolkodjon... Na ná hogy hülyére veszik ha iylen nyilvánvalóan ostoba dolgon töri a fejét. Itt nagyon sokan írnak konkrétan arról ami a valós problémájuk. Ő is megtehette volna. Ennyi.:)

Az idegen macska fürdetős(nyelvvel) voltam....

2009. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

16:47!

A te válaszod OFF!

A kérdés így szól:"Hogy lehetnék beteg?". Nem az volt a kérdés, hogy hogyan segítsen magán, hanem hogy hogyan legyen beteg. Vagyis a te leki segélyedre senki nem kíváncsi. Ha ő beteg szeretne lenni, akkor legyen beteg.

2009. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 sassszem ***** válasza:
Ne legyél beteg, mert ha tényleg beteg leszel, akkor majd sírhatod vissza az egészségéért.
2019. jan. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sassszem ***** válasza:
Ne legyél beteg, mert ha tényleg beteg leszel, akkor majd sírhatod vissza az egészségedet.
2019. jan. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!