Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék holnapra...

Hogyan lehetnék holnapra beteg? Sajnos csak akkor maradhatok itthon ha lázas is vagyok, úgyhogy az kéne először lennem.

Figyelt kérdés
És ilyen szent dumából nem nagyon kérek. Problémám van az iskolában azért szeretnék hiányozni egy pár napot. Szóval mit tehetnék? (Ha szüleimmel beszélek azt mondanák hogy nézzek vele szembe)
2009. febr. 22. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Belázasodásra állítólag a táblakréta megevése tuti módszer.

Hányás helyette nem jó? Azt könnyebb előidézni...

2009. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Engedj egy nagy kád meleg vizet, feküdj bele, és egy borotvával hosszanti irányban szépen vágd fel az ereidet! :P

Garantálom, hogy többé nem kell suliba menned a "problémáid" (gondolom, dolgozatot kéne írni, amire nem készültél) miatt. Ja, előtte ne felejtsd el bezárni az ajtót, hogy legyen időd elvérezni, míg rád törik. :P

Komolyan, ilyen életképtelen embereket...

2009. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
a szüleidnek adok/adnék igazat. Mi az a nagy probléma, amin nem lehet segíteni? Aludj nyitott ablaknál, minél kevesebb ruhában. Tuti megfázás!
2009. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Nyalogasd a tömegközlekedési járműveken a korlátokat. Egyébként tényleg mi lehet az a nagy probléma? Nem félni kell tőle, hanem szembeszállni vele.
2009. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Én azért beszélnék a szüleimmel, szerntem meggyőzheted őket és írnak neked igazolást, asszem félévente 3 napot igazolhat szülő, jól tudom?


A kérdés az, hogy ezzel a pár nap haladékkal megoldódnak e a gondok.

2009. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kijavítsalak, évente 3 napot. ;)
2009. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

attól függ:

egy félévben 2x2őt igazolhat elvileg a szülő, de ha ezt elhasználja, akkor a következőben már csak 2 nap van, vagy vmi hasonló:) /a 2x2es tuti!!/ persze ez gimnáziumban van, általánosban én is úgy tudom, hogy évente 3 nap.


amúgy a kérdésre válaszolva, most lehet, hogy megúszod, és otthon maradhatsz, de mi lesz később?? mindig majd amikor dogát írtok (vagy vmilyen "problémád" lesz) akkor otthon fogsz maradni?

2009. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
12 eves voltam es nekem is problemam volt a suliba , probaltam betegnek tetetni magam , nem jott be, annyira kivoltam , hogy a suli fele se mentem , aztan otthon elmondtam , masnap mentem suliba es megoldodott a problemam :> igaz , azt mondjak , hogy gyava aki elfut a problemai elol...
2009. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Figyeljetek....a tanulás utálata is benne van,de most ne a problémámon lovagoljunk hanem azon amit kérdeztem xD..

Amúgy már túl sokszor látszottam el a beteget ahoz hogy itthon maradhassak csak úgy.Ezért mondom h tényleg beteg legyek ...

2009. febr. 23. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Attól félek,hogy félévkor ebből bukás lesz már csak a túl sok igazolatlan,meg nem alapozott hiányzás miatt is...


Ember,a jövőd forog kockán...ebből bukás lesz...ha megbuksz,egy évvel később tudsz gimibe menni,onnan egyetemre,stb.


Ez nem jó buli.

2011. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!