Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék holnapra...

Hogyan lehetnék holnapra beteg? Sajnos csak akkor maradhatok itthon ha lázas is vagyok, úgyhogy az kéne először lennem.

Figyelt kérdés
És ilyen szent dumából nem nagyon kérek. Problémám van az iskolában azért szeretnék hiányozni egy pár napot. Szóval mit tehetnék? (Ha szüleimmel beszélek azt mondanák hogy nézzek vele szembe)
2009. febr. 22. 13:09
1 2
 11/11 anonim válasza:

Az én szüleim teljesen kikészülnek ha nem megyek:

Most is fás a fejem, szamárköhögésem van, fosok, folyik az orrom; másnéven minden balyom van MÁR 1 HÓNAPJA. DE LE SE SZARJÁK.

Holnap lesz hétfő. Ezt az üzenetet már este írom; holnap reggel megpróbálom végre rávenni őket hogy had mennyek már el orvoshoz, de fogadjunk hogy nem fog sikerülni.

Belém tolnak 10 kiló gyógyszert és takarodj az iskolába!


De amúgy bírom hogy a szülők jobban tudják hogy van-e valami bajod, vagy itthon kell-e maradnod mint a:

-Te

-A doki

Szóval legalább elmehetnék orvoshoz de neeem; ők tudják hogy nekem semmi bajom....

Szóval gratulálok az ilyen szülőknek.

2018. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!