Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék beteg?

Hogy lehetnék beteg?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, amivel egy időre kórházba kerülhetek... Nem kérek leszólást!
2009. márc. 8. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
törd el a lábad. ha komoly a kérdés, ennél jobb ügy nincs is kórházra... máskülönben egy alapos kivizsgálás után úgyis hazaküldenének, h nincsen neked semmi bajod. Színlelni kórházban nem tudsz.
2009. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért szeretnék valóban beteg lenni. A törés nem rossz, csak sokáig tart... Még meggondolom. Várok még válaszokat.
2009. márc. 8. 21:33
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Igyál nagyon sok alkoholt és hátha alkohol mérgezést kapsz. Szaladj neki a falnak fejjel, hátha betörik a fejed. Vágd le az ujjad késsel, hátha vissza tudják még varrni. Szúrd ki a szemed, hátha megvakulsz. Hallgatsd nagyon hangosan a zenét, hátha megsüketülsz. Ess a hátadra, hátha eltörik a gerinced és hátha mozgáskorlátozott leszel egy életre. Igyál sósavat, hátha kimarja a beled. Vegyél be egyszerre sok gyógyszert, hátha kimossák a gyomrod. stb.
2009. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Marhára nem az én dolgom, de... Miért akar valaki kórházba kerülni? Nem hallottam még ilyenről...

Olyasmiről hallottam, ha egy tál / lavor vízbe megpucolt krumplit teszel, hagyod állni kicsit, majd valamelyik végtagodat beleteszed, meglazul a csont. Ergo hajlíthatod, és nagyon könnyen törik a legkisebb ütésre is. Nem próbáltam még, nem is ajánlanám senkinek...

2009. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Nyalogasd a nyilvános WCk deszkáját, jó eséllyel kapsz hepatitist. Ugyanezen célra javaslom a rosszabb színvonalú iskolákban a piszkos gyerekekkel való érintkezést. Tőlük bónuszként kaphatsz egy kis tetvet is.

Ihatsz savat, esetleg egy húzásra 1 liter abszint. Ugorj autó elé, vagy tedd az egyik lábad a sínekre. Vágd fel az ereid, gyújtsd fel magad. Öltözz be Gyurcsánynak. Egyél romlott majonézet rothadó hússal és nyers tojással.

Igyál a Dunából. Járjál tüntetésre. Egyél patkánymérget. Igyál light kólát és egyél rá mentost. Jó sokat.

Nyelj le vmi éleset. Szúrd ki a szemed vagy a dobhártyád.

Ugorj ki a vontaból. Esetleg mikor alagútban van, vagy viadukton jár. Ess be a metró síneihez. Egyél hónapokig csak mekis kaját. Játssz veszett kutyával. Mosdass idegen macskákat(a nyelveddel).

Ennyi jut eszembe.

2009. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
én vagyok a lábtörős. tényleg érdekelne, miért akarsz kórházba kerülni. Talán létezik más, kedvezőbb megoldás is! különben ha nem eszel/iszol napokig, akkor kiszáradásgyanúval is bevihetnek, de ezek mind mind nagyon de nagyon veszélyes dolgok! a kórház nem játék! úgyh kérlek, legalább nekem, privátban mondd el, mi a baj, miért szeretnéd ennyire... Szeretnék segíteni, és bármi mást szívesebben ajánlok, mint kórházat, és nem szeretném, ha valóban megfogadnád a tanácsaimat, vagy akár a többi válaszolóét... nem kéne sem lábat törni, sem éhezni... :$
2009. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Szia! Te így is beteg vagy, és ha szerintem ezzel bemennél a kórházba pár napra ott is maradhatnál! :)


DE ITT VAN PÁR TIPP:

Tord el a lábad(bár azzal sokáig nem maradsz ott)

Vágd fel az ereid

Ugorj az autó alá

Mondjuk én ezeket inkább kihagynám, akkor már ez:

Idd meg a mosogatószert, attól gyomormérgezésed lesz

Egyél romlott kaját és gyógyszereket NAGYON-NAGYON SOK mennyiségben.

Fald fel otthon az osszes kaját, zabáld halálra magad

Alkohol. Igyad részegre magad, de annyit igyál amennyit csak bírsz, még akkor is igyál, ha nem bírsz.

Vegyél fel egy Gyurcsány Ferenc állarcot és menj ki a Nightclub-ba bulizni, garantáltad osszerugdos valaki.


De mindent kipróbálhatsz, ami csak eszedbe jut, a fo, hogy NAGYON sok mennyiség legyen meg nagyon eros utések.


Remélem tudtam segíteni, majd írd meg, hogy mi volt! Amúgy az eddigi válaszokon jót rohogtem, csak így tovább :)

2009. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy véréképből mindent lelehet szűrni.Remélem érted mire célzok.ÉS ha ma elkezded "a betegség alapfokát"akkor se fgosz holnapra már korházba kerülni,mert van egy lappangási idő...
2009. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Mosdass idegen macskákat(a nyelveddel).1 óráig ezen röhögtem!!! Aki ezt írta annak minden elismerésem....még írj neki ilyeneket és tuti hogy röhögőgörcsöt kap,és esetleg ez miatt kiesik az emeleti lakásból..Itt a megoldás a kórházra!
2009. márc. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jók a válaszok, nagyon sokat röhögtem rajtuk :D

Egyébként szerintem ne akarj kórházba kerülni, én is voltam, nem volt valami kellemes. Már vártam, hogy hadd jöhessek haza. De ez csak az én véleményem.

2009. márc. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!