Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak inkontinens gyerekek....

Vannak inkontinens gyerekek. ők hova járnak suliba?

Figyelt kérdés
általában az ilyen gyerekeknek semmi bajuk mentálisan, csak valamiért inkontinensek. elég rossz lehet ha a fogyik közé kell járniuk, mivel nem fogyik. Vagy vannak direkt olyan iskolák ahova ők járnak? nem lenne egyszerübb ha sima suliba járhatnának, és a tanárokat megtanitanák kicserélni a pelenkát, ha kell? legalább is még alsóban.
2011. márc. 31. 06:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sima suliba járnak, és maguknak cserélik a pelenkát.Egy tanár sem fog iskolás gyereket pelenkázni!
2011. márc. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nem is felsőre gondoltam, hanem pl alsóra. első második évesekre. azért akkor még tényleg kicsik. és egyébként hol cserélik ki a pelenkát? mert a mi sulink wc ében nem volt pelenkázó....
2011. márc. 31. 06:53
 3/11 A kérdező kommentje:
vajon az én sulimba is jár inkontinens fiú? Ha igen ezt hogy lehet kideriteni hogy ki? Gimis vok:)
2011. márc. 31. 09:08
 4/11 anonim ***** válasza:
A vécében cserélik maguknak; már elsőben is el tudják végezni. A legnagyobb tabuk közé tartozik, ezért nem is érdeklődhetsz iránta, és leskelődni sem illik. Csak akkor tudhatod meg, ha egy nagyon jó barátod, és beleavat a titkába.
2011. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor nagyon ügyesek lehetnek:) nem akarok leskelődni, de lehet van egy fiú aki inko. egyébként engemet nem zavarna, sztem ezzel nincs semmi baj:) nem tudom miért ekkora tabu, annyira nem gáz. sztem sokkal gázabb amikor félholtra isszák magukat egyesek... én szivesen összebarátkoznék egy ilyen fiúval.
2011. márc. 31. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a te lábad között lenne naponta a pelenka, akkor is ezt mondanád, hogy nem tabu???? Gondolom büszkén dicsekednél vele!

Egyébként műteni szokták és szinte minden beavatkozás sikeres!!!!

2011. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért mit nevezünk tabunak? szerintem egyáltalán nem gáz. sőt... szóval én szivesen összebariznák egy ilyen fiúval:) amúgy meg én ugyan tuti nem müttetném meg magamat...
2011. ápr. 1. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Tabu: amiről nem beszélünk soha, sehol, senkinek.Tisztában vagy, vele mit jelent pontosan az inkontinencia?
2011. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen tom, hogy a srác néha bepisil. ezzel mi a baj? sztem semmi vészes nincs benne.
2011. ápr. 1. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerinted nem szégyen, de az emberek 99%-a erről másképp vélekedik. Ezzel azért neked is tisztában kellene lenned. Akár egyetértesz vele, akár nem.
2011. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!