Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudom megtalálni azt az...

Hol tudom megtalálni azt az orvost aki anno kiszedte az orrmandulámat? Lenne egy kis dolgom vele.

Figyelt kérdés

életem legrosszabb élménye volt. az az orvos engemet megütött többször is, mert ellenálltam. ordibált velem, minden szarnak elhordott, rázott, az ápolói meg röhögtek... bele kényszeritett abba a székbe, és úgy altatott el hogy majdnem megfulladtam az ijedtségtől. Mint kiderült pár hónapra a sokkra, amikor beszélni alig tudtam "ismeretlen okok miatt", semmi baja nem volt a manduláimnak, az orvos hülye volt, az igazi bajom egy allergia, ezért volt orrhangom és volt/van sokszor teli az orrom. a szüleimnek sosem mondtam el. hogy tudom előkeresni? kb 6 éves voltam, de be akarom verni a pofáját!


19/srác


2011. márc. 29. 12:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
értem. de megbocsájtani soha nem fogok tudni neki, és nem is akarok. nem vagyok Jézus....
2011. márc. 29. 13:50
 22/22 anonim ***** válasza:

Nova-9-nek igaza van.

Megbocsájtani nem is kell, nem is lehet, de fel lehet dolgozni a történteket.

2011. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!