Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudom megtalálni azt az...

Hol tudom megtalálni azt az orvost aki anno kiszedte az orrmandulámat? Lenne egy kis dolgom vele.

Figyelt kérdés

életem legrosszabb élménye volt. az az orvos engemet megütött többször is, mert ellenálltam. ordibált velem, minden szarnak elhordott, rázott, az ápolói meg röhögtek... bele kényszeritett abba a székbe, és úgy altatott el hogy majdnem megfulladtam az ijedtségtől. Mint kiderült pár hónapra a sokkra, amikor beszélni alig tudtam "ismeretlen okok miatt", semmi baja nem volt a manduláimnak, az orvos hülye volt, az igazi bajom egy allergia, ezért volt orrhangom és volt/van sokszor teli az orrom. a szüleimnek sosem mondtam el. hogy tudom előkeresni? kb 6 éves voltam, de be akarom verni a pofáját!


19/srác


2011. márc. 29. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha akkor nem mondtad el a szüleidnek, akkor mondd el most. Az orvost meg? Egy kicsit romantikus regény feelingje van a dolognak. (Nem, nem Danielle Steele, hanem Victor Hugo és Alexander Dumas.)


Őt már aligha ítélhetik el azért, amit akkor tett, téged viszont igen, azért, amit most akarsz.


Az akkori papíroknak még meg kell lennie, ha máshol nem a kórházban, mivel a zárójelentéseket meg kell őrizni.

2011. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kamu.
2011. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
én ebben nem érzek sehol semmilyen romantikát.... amúgy úgysem tudják meg ki vagyok, akkor fel sem tud jelenteni. megcsonkitott a mocsok úgy hogy annak még értelme sem volt. Nem tudom feldolgozni a mai napig sem:( Félek az orvosoktól, paranoiásan.
2011. márc. 29. 12:52
 4/22 anonim ***** válasza:
ezt nem 13 év után kell megbosszulni, néma gyermeknek anyja sem érti a szavát, akkor kellett volna lépni egyből, így kétlem, hogy bizonyítható valami, a te szavad az ő szava ellen, de na, lehet, mondd el otthon s keressétek meg, ám képen verni nincs értelme, azzal magadnak ártasz, mert feljelent s ő nyer
2011. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mert neked annyira sekélyes a felfogóképességed hogy nem tudod elképzelni hogy ez megtörtént, még nem jelenti azt hogy nem is!
2011. márc. 29. 12:53
 6/22 anonim ***** válasza:
megcsonkított? az egy dolog, hogy trauma ért, kit nem érne 6 évesen, de innen a csonkításig még van
2011. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
értem. de akkor mégy gyerek voltam, és nagyon szégyelltem az egészet. nem mertem elmondani. sokkolt. ha meg ne üssem meg akkor hogyan vegyek elégtételt? te mondtad hogy nem hisznek nekem az "ő" szavával szemben....
2011. márc. 29. 12:55
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem sekélyes a felfogóképességem, hanem ez abszurd! Én tudom, hogy vannak ilyen állatok, de édes, 6 éves korodban hol volt anyád, mikor műtöttek? Vagy bármilyen felnőtt? Miért nem szóltál valakinek? Ha szóltál, mi lett? (vagy mi nem lett?)

Miért csak 19 évesen kell kinyitni a szád? Eddig miért nem szóltál valakinek? Már 14 éves korodtól, ha jól tudom, törvényesen léphettél volna!


A papíroknak bárki utánamehetett volna 13 év alatt, most meg te is megteheted, hogy felkeresed.

Per, jogi út nem valószínű, ugyanis nem hiszem, hogy bármit is tudnál bizonyítani, akkor meg rágalmazásért te kerülsz bajba.

Gondolom, az orrbeverés alatt nem is a pert érted... de ez akkor is egy elkésett dolog. Mindazonáltal sajnállak, mert nekem is volt ilyen élményem fogdokival.

Annyi a különbség, hogy én így felnőtt fejjel lesz@rom, oszt kész.

2011. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja és a sokk miatt, aminek dadogás, mindenféle zavar, probléma lett az eredménye, nem tűnt fel senkinek? Hogy vajon mi lelte a gyereket?
2011. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg mit jelent a romantika szó. A romantikus irodalom a heves, érzelmektől vezérelt embert állította a középpontba. Tipikus motívum például az évtizedeken átívelő szerelem, de az évtizedeken átívelő gyűlölet vagy bosszú is.


Mégis hogyan nem tudja meg? Sötétben megvárod, és csuklyát húzol a fejedre? A romantikus bosszú elengedhetetlen eleme a katarzis, amikor az ellenfél szembesül tettei következményével, mielőtt meglakol.

:)


Ráadásul miután ide is kiposztoltad a kérésed az már egy bizonyíték ellened.


Inkább beszélj egy ügyvéddel, mert hátha van kilátás némi nem anyagi károkozás miatti elégtételre. Több értelme van, mint megütni.

2011. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!