Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye szerintetek is hülyeség?

Ugye szerintetek is hülyeség?

Figyelt kérdés
Osztálytársnőm mindig azzal jön, h azért nem hordja a mobilt a zsebében, merthogy combnyakrákot okoz, meg hogy nem szabad a mobil mellett aludni mert agyrákot okoz. Hülyeség, nem?
2011. márc. 12. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mobil függőség az maga a betegség. Pláne ,hogy vele alszok és még állandóan magamnál tartom.
2011. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, jól gondolod, ez hülyeség.

Még egyetlen kutatás sem igazolta, hogy a mobil bármilyen rákot okozna. Túlságosan gyenge a sugárzása ahhoz.

2011. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hülyeség, mivel olyan rádióhullámokkal működik, ami rákos megbetegedéseknek a megalapozója, az előttem lévőnek szól, hogy de igenis van olyan statisztika, miszerint amióta a férfiak a zsebükben hordják a mobilt, sokkal több a hererákos megbetegedések aránya... erről csak ennyit, az se tesz valami jót ha mellette alszol, hidd el. még az új mobilokkal is ez van, szóval nem attól függ, hogy milyen.
2011. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ez egy erősebb példa de érhető: nem véletlen mondják, hogy na nézd a mikrót miközben melegítessz valamit, káros. bár sokkal erősebb mint a mobil, érted a lényegét
2011. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az jó, mert amióta mobilom van /6 éve/ minden nap a fejem mellett van amikor alszom meg folyamatosan a zsebembe van... különben megőrülnék és eszeveszett keresésbe kezdenék :D
2011. márc. 13. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!