Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy amilyen az...

Hiszel abban, hogy amilyen az év első napja olyan lesz az egész év is? Ugye ez csak valami hülyeség?

Figyelt kérdés

Nem szoktam hinni a babonákban, fekete macska meg ilyenek, de most hallottam ezt az első napos babonát, és ez rátett még egy lapáttal a kedvemre. (+ aki mondta, az állította, hogy ez neki mindig bejött)

Lassan vége az első napnak, és nagyon magányos voltam ma:(


Ti hogy vagytok ezzel? Elhiszitek?


2011. jan. 1. 23:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A hajnal, reggel nagyon jó volt, a buliból jöttünk hazafelé a párommal. Azóta a számítógép előtt ül, és az őrületbe kerget vele... mégcsak hozzá se lehet szólni.

Remélem nem igaz, mert simán kinézem belőle hogy így töltjük a következő 60 évet is XD 20/L

2011. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy vagyok ezzel,hogy tavaly kilopták a szomszédainktól a dolgokat,mi tiszta szomorúak voltunk,mert ide is jöttek panaszkodni,meg felmérni a helyzetet,de mi egy nagyon becsületes család vagyunk,ezt mindenki tudja itt.És hát igen..az egész évemben sok szomorú dolog volt.Most az első nap úgy volt,hogy rengeteg vendég jött,olvastam a horoszkópom,az is írta,hogy rengetegen fognak jönni,és hogy majd így szerelem,úgy szerelem,jó lesz a nyaram..mindenesetre kíváncsi lennék.Szomorú voltam,vagyis ilyen semmilyen kedvű..:/:( remélem nem ilyen lesz az egész évem.

Nem akark hinni a babonában,azzal csak vonzanám a rosszat..

2011. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Első mosolyogtam a válaszodon:)

Második! Igen, ezért akarom ezt kiverni a fejemből, hogy az egész év ilyen lesz, mert akkor még a végén, mivel így állok hozzá, akkor tényleg ilyen lesz.:S

2011. jan. 1. 23:58
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
egész évben másnapos leszek? :D
2011. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%

Arra gondolsz h 1nap után nem lett palid?:D

Hát 1nap alatt a gyerek nem nő meg.

2011. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
nos.. tavaly ilyenkor hót másnaposan jöttem haza, marha boldog voltam stb.. ez az év feléig ki is tartott.. júniustól totál depi, piára rá nem tudok nézni, magányos lettem, nyomott, elszállt az életkedvem. ez kb igaz volt a mai napra is. szerintem (REMÉLEM) ez a babona se jön be :)
2011. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Hallottam én is ezt a babonát,de még sosem jött be.De ha jól belegondolsz az ember élete hullám völgyekből és hegyekből áll.Nincs olyan év,hogy minden napján boldog az ember és sosem történik semmi baj.Ezt el kell fogadni.Idén is kapunk hideget,meleget.Bízni kell,hogy több lesz a jó,mint a rossz.De,hogy az első nap eldöntsön egy egész évet,ebben nem hiszek.Ha valakinek január elseje boldog nap volt,az sem számíthat arra,hogy ezután ebben az évben nem lesz többé gondja és ez fordítva is igaz.Fel a fejjel! :)
2011. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

00:01 a magányosság nem csak abból ered hogy valakinek nincs "palija"

de örülj neki hogy te nem tudod miről van szó! kívánom neked hogy ne is tudd meg, mert nagyon rossz :(

2011. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Én eddig hittem benne, nagyjából be is jött, de mostmár nem hiszek, pedig minden okom meglenne rá. Nem tudom, hogy honnan lett ennyi erőm azt gondolni, hogy ez nem lehet igaz, de hiszek abban, hogy nemcsak 1 nap befolyásol mindent.
2011. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Hát én első nap beteg voltam, nagyon remélem nem leszek beteg egész évben. -_- De egyébként nem hiszek benne, meg semmiféle "minden előre meg van írva"-féle dologban. Olyan lesz az évem amilyenné alakítom, ennyi.
2011. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!