Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy amilyen az...

Hiszel abban, hogy amilyen az év első napja olyan lesz az egész év is? Ugye ez csak valami hülyeség?

Figyelt kérdés

Nem szoktam hinni a babonákban, fekete macska meg ilyenek, de most hallottam ezt az első napos babonát, és ez rátett még egy lapáttal a kedvemre. (+ aki mondta, az állította, hogy ez neki mindig bejött)

Lassan vége az első napnak, és nagyon magányos voltam ma:(


Ti hogy vagytok ezzel? Elhiszitek?


2011. jan. 1. 23:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha ez igaz akkor elég sz*r év elé nézek :)

Negyed 4 körül hajnalba hazajöttem, 6ig rosszul voltam, délután 1-ig aludtam, és végig sírtam a napot pár dolog miatt :( és még mindig..

2011. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Jó lenne ha igaz lenne, mert a mai napom nagyon jó volt :)))
2011. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%
Az eddigi tapasztalataim alapján egyértelműen NEM igaz a dolog... Pedig hittem benne régebben :-)
2011. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

Én pl. nem sertést vagy virslit vagy lencsét, hanem pulykát ettem újév napján..a babonák szerint így "elszáll" a szerencsém, de ez hülyeség. Évek óta lencsét zabálok újévkor, mégse vagyok gazdag. Én nem hiszek ezekben.

23/L

2011. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Szőke.: ) válasza:
84%
Remélem nem.Akkor minden éjszakám gyönyörű lesz, nappal viszont sírnék.:)
2011. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén remélem, hogy nem igaz, mert kb. egész éjjel bőgtem (pedig én tényleg sosem szoktam), még most is izomláz van az állkapcsomban és még ráadásul beteg is vagyok.
2011. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%

Hogy is van ez? Amilyen az év első napja,olyan lesz a többi?

Az év első napján egyikünk sem dolgozott..

Remélem,hogy ez nem így lesz,mert már 3 éve nem dolgozom,és már nagyon szeretnék melózni..MA egész nap semmit nem csináltam,csak a gép előtt ültem,és tévéztem..Remélem nem ezt fogom csinálni egész évben mert akkor jövő szilveszterkor olyan kövér leszek,hogy szarni sem fogok tudni kimenni a Wc-re.

Ma nem főztem semmit..na ezt nem bánnám ha nem kéne főznöm év közben..De mivel még nincs vége a napnak gyorsan letámadom szexuális a páromat,hogy az év minden napján szexeljen velem..Hátha bejön..:)

33 /N

2011. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%

Antibiotikum kúra miatt csak ma ihattam. Ha az egész évem olyan lesz, mint a mai napom, akkor

- nem leszek józan

- nagyrészt kamatyolok

- szedem a lakásban a kutyasz.rt és anyázok, mert nem bír jelezni a hülye kutya, hogy kimenne.

2011. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
25 ev tapasztalata mondatja velem, hogy nem igaz a babona, kulonben en egy egesz even keresztul csak megfogantam volna minden nap.
2011. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ma jött meg a menzeszem! Most akkor egész évben menstruálni fogok, egyfolytában? x'D
2011. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!