Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy amilyen az...

Hiszel abban, hogy amilyen az év első napja olyan lesz az egész év is? Ugye ez csak valami hülyeség?

Figyelt kérdés

Nem szoktam hinni a babonákban, fekete macska meg ilyenek, de most hallottam ezt az első napos babonát, és ez rátett még egy lapáttal a kedvemre. (+ aki mondta, az állította, hogy ez neki mindig bejött)

Lassan vége az első napnak, és nagyon magányos voltam ma:(


Ti hogy vagytok ezzel? Elhiszitek?


2011. jan. 1. 23:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ma kellett volna, hogy megjöjjön, de sehol semmi.
2011. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt!:)

Volt 1-2 mulatságos is közte, ami máris jobb kedvre derített. Voltak akik ésszerűen közelítettek, igen, így olvasva a véleményeket tényleg hülyeségnek tűnik.

Írta valaki a munkát..igen, hétfőn ez nálam már változik. Remélem neked is hamarosan lesz munkahelyed! Sok sikert kívánok hozzá:)

Még annyit, hogy nem pasi miatt siránkozom, nem azért tettem fel a kérdést, hanem mert eltávolodtam olyan emberektől, akik amúgy nagyon közel állnak hozzám. (Barátom van, csak épp külföldön, és nem tudtunk együtt ünnepelni,ez volt az egyik ok, a másik pedig,hogy 2 nagyon jó barátnőm is távolabbi városba költözött az év 2. felében)

2011. jan. 2. 01:00
 23/28 anonim ***** válasza:
71%

00:56! Akkor te egész évben nem fogsz menstruálni. Hát, ez van, sajnálom. Ebben az évben már nem lehetsz terhes. :DDD

Bár irigylésre méltó, hogy mentesülsz a görcsök és a stressz alól.

2011. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Valaki egész évben menstruál, valaki meg egyáltalán nem??? Najó, engem meggyőztetek:D
2011. jan. 2. 01:03
 25/28 anonim ***** válasza:
77%
Én meg egész évben menstruálni és hányni fogok -f@sza év lesz ez a 2011!
2011. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
92%
Én ma voltam 8 hónapos terhes..TE JÓ ÉG! Egész évben ilyen bálna leszek,Ekkora hassal???
2011. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen,legalább védekeznem nem kell,ha nincs vérzés nincs peteérés = BULI VAN :DDD
2011. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
69%
nekem már a második nap sem olyan volt mint az első:)
2011. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!