Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belemászhatnak a szánkba,...

Belemászhatnak a szánkba, fülünkbe pókok, hangyák?

Figyelt kérdés
Ha például valaki nyitott szájjal alszik, akkor végül is nem mászhat bele a szájába pók vagy hangya? Vagy a fülünkbe.?
2011. febr. 28. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy reggel arra ébredtem, hogy légy nézelődik a számban. A póknak nem szokása, az max. "melegedni" jött az ágyba, nem egyszer találtam szétnyomott pókot az ágyban reggel, de nem csípett meg. Most nem családi házban lakom, itt csak kaszáspók van, az meg messze ívben kerül. Hangya sincs, annak se szokása az emberre mászni. Félsz tőlük? Milyen házban laksz? Ha panel, és hangyátok van, akkor is nyugi, az nem fog rád mászni.
2011. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam a Discoverin, hogy évente, alvás közben, átlagosan 8 pókot nyelünk le! De szerintem ez egy oltári nagy hülyeség!
2011. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!