Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa szag érzése. Mitől?

Furcsa szag érzése. Mitől?

Figyelt kérdés

Egy furcsa mákosguba-szerű szagot érzek reggel óta. Elég erősen, kifejezetten zavaró töménységgel és illattal. (ilyen ópium szerű illat) Érdekes, mert én úgy érzem mintha az iskolatáskám lenne a centrum, de mások ezt nem érzik. Most már nem csak a szag zavar, de kicsit szédülök és zavart is vagyok. Persze ezt lehet, hogy csak beképzelem, mert az ópiumra hasonlítom a szagot.

Pánikos vagyok, lehet, hogy ennek köze van hozzá és az elmúlt időszakban kicsit sok derealizálódtam. Hátha ettől van.

Ettem mostanában mákos gubát (1-2 napja), de furcsa mert nagyon erősen érzem és tényleg a táskám a centruma attól függetlenül, hogy mindenhol egy kicsit az orromban van.

Másik érdekesség amihez köze lehet, hogy ma éjszaka arra keltem, hogy be volt dugulva az orrom, úgy hogy előtte se és utána sem voltam taknyos.

Mitől lehet?


2011. febr. 14. 14:15
 1/3 A kérdező kommentje:
esetleg ez számíthat: ma nagyon sokat ettem kókuszos édességet. Még ehhez a kókusz-szerű illathoz tudom kötni. De nem igazán olyan...:S
2011. febr. 14. 14:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a megfázás kezdődött úgy hogy füstszagot éreztem, pedig nem volt. Ez a szerencsésebb eset, mert nem létező szagok érzése nagyon ritkán komolyabb betegséget is jelezhet.
2011. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én meg a szobámban állandóan kénes büdös füstös szagot érzek és a takaróm a centrum.
2011. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!