Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa szag érzése. Mitől?

Furcsa szag érzése. Mitől?

Figyelt kérdés

Valamiféle büdös kakaóscsiga szagot érzek. Nem ettem mostanában, nem is kerültem kapcsolatba vele. Igazából nem érzem, inkább olyan mintha érezném vagy mintha az orromban maradt volna. Az, hogy mikor érzem teljesen független minden mástól. (persze azért belégzéskor erősebb :)...)

Ez mitől lehet? Valami vírus vagy komolyabb a baj?


2011. febr. 11. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes?
2011. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, 17...:)
2011. febr. 11. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
ohh, akkor passz
2011. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is éreztem már úgy hogy amit az orrommal érzek az nem valós. de nekem azóta már nincs ez a probléma
2011. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én meg mostanában mindig büdös kénes füstös szagot érzek.
2011. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam is 1 napja jelentkezett de még mindig tart.Én ilyen fűszeres szagot érzek állandóan akármerre megyek.Orromban érzem a szagát de annyira idegesítő.Azután vettem észre miután fűszeres kaját ettem,pontosabban sült szalonna után jelentkezett azóta egyfolytában, belégzésnél érzem!:S
2011. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!