Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem igényeseb...

Az emberek miért nem igényesebbek magukra?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért kell a sok gagyit hordani, és miért nem tudnak az emberek tartósan befektetni drágább, de jobb dolgokba. Gondolok itt pl. napszemüvegre. Megvesszük a gagyit, mert az divatos meg ócccsó, aztán a szemünket tönkre cseszi seperc alatt. A szemüveg kibír egy nyarat és csókolom. Ehelyett miért nem lehet összespórolni egy drágább, de tényleg minőségi szemüvegre, ami tényleg védi a szemünket a káros sugaraktól.

Vagy más példa: sajnáljuk a pénzt az egészséges kajákra, de több ezreket költünk kólára, chipsre, mekire.

Inkább beleeröltetjük magunkat a tűsarkúba, mert az a dögös, vagy a kínai gagyiba és utána nyafogunk, hogy fáj a lábam, fáj a hátam stb, de hogy esetleg egy mbt-cipőt vegyen valaki, az már eszébe se jut az embereknek, mert az otromba, csúnya és drága. Ok, hogy drága, de én a 80 ezres fizumból havonta félreraktam pár ezret, lemondva pár moziról vagy étteremről, és így hamar összejött a pénzem a drágább dolgokra is.


2011. febr. 10. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert Magyarország gagyiország. A legtöbb ember neveletlen, igénytelen, higiéniát nem ismerő szarrágó, aki semmiről nem tud semmit. Az EU szeméttelepe vagyunk. Az nyugtat meg, hogy van pár fiatal igényes arc.
2011. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!