Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitamint szedjek, hogy...

Milyen vitamint szedjek, hogy rendbe jöjjenek a körmeim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már több embertől hallottam (sajnos későn), hogy van akik érzékenyek a porcelán körmökre és ettől teljesen tönkre is mennek a saját körmeik. Nos, velem is ez történt. Két hónapig volt porcelán körmöm és most rettenetes állapotban vannak. Iszonyatosan elvékonyodtak, és nagyon érzékenyek. Van olyan körmöm amelyik kb. le akar válni. Legalábbis teteje. Mikor utána vágom akkor ugyan úgy válik tovább. Szerencsére már megindult a lenövése a beteg körmeimnek, pár milliméter már a normál vastagságú, remélhetőleg már egészséges köröm, de mégis kíváncsi vagyok melyik vitamint esetleg gyógyszert vagy egyéb dolgokat ajánljátok, hogy gyorsabban helyreálljanak a körmeim? Előre is köszönöm.
2011. jan. 29. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Revalid, Kovaföldkapszula, ezek mind haj- és körömápolók, táplálók, szóval ráadásul két legyet ütsz egy csapásra, még a hajad is ragyogni fog :=). Az A és B vitamin is körömtápláló (is), de csak körültekintéssel szedd, ha emellett döntesz, mert zsírban oldódó vitamin, azaz, a szervezeted elraktároza a felesleget, túladagolható. Jobban jársz, ha az első kettő közül választod valamelyiket.
2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Revalid nekem is bevált.Eredetileg csak hajhullás miatt vettem,de aztán a körmeim lettek szép erősek:)igaz,hogy csak később,de a hajhullásom is megállt.
2011. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez vált be erős hajhullásra, és gyenge körmökre.

2011. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyél sok sütőtököt, legjobb a sütőtök krémleves. használd ki télen, nyáron ugysem kapsz. biztos hogy használ.
2011. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!