Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan enyhíthetném még...

Hogyan enyhíthetném még jobban a fájdalmaimat?

Figyelt kérdés
4,5 éve felfedezték nálam is azt a genetikai vírusmutációt, ami a tüdőembóliát is okozza. Még csak 23 éves vagyok és egyre rosszabb és elviselhetetlenebb a fájdalom. Igyekeztem mindig vigyázni magamra, de azt hiszem, hogy követni fogom a nővéremet, aki szintén ebbe halt bele. Vele 8 év alatt végzett. Vajon velem mennyi idő alatt fog végezni? Naphosszat nem csinálok mást, mint beveszem a gyógyszereimet és pihenek. A testem tele van hegekkel, a mintavételek miatt. A hajam teljesen kihullott a kemótól és a sugárkezelésektől. Nem tudom mit tegyek, hogy jobb legye. Reménykedni már nem is merek. Segítsetek, vagy adjatok tanácsot, kérlek!
2009. jan. 21. 13:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Drága Kata! 14.10-es vagyok, meg a többi...

Éreztem... Nem lehet erre mit mondani, a fájdalom az ilyenkor leírhatatlan Nektek...

A Nővéredet Isten nyugosztalja. Ahogyan beszéltünk-beszéltem Vele, abból kiderült, hogy TUDTA, nagyon-nagyon szeretitek őt. Ne furdalódj! Ezt nem csak abból tudhatta, hogy elmondtad Neki vagy sem. Érezte ő ezt nagyon is. Féltett benneteket, mi lesz utánatok...

Édesanyádnak most nagyon nagy szüksége van Rád! Ahogyan ide írtál, abból kiderül, hogy nagyon intelligens, érző kislány vagy, gratulálok ehhez Neked és Édesanyádnak is!

A Nővéred gyógyíthatatlan állapotban volt, szerencse, hogy nem szenvedett...

Ha hiszel az Odaát világában, akkor tudod, hogy veletek van! Ha nem hiszel benne, akkor is tudd, hogy pontosan tudta, hogy szereted nagyon!

Írhatsz mailt is, ha szükséged van bármire.

Köszönjük szépen, hogy volt energiád még velünk is megosztani a történteket.

Szeretettel kívánom, hogy el tudjátok engedni Őt és találjátok meg a békéteket idővel.

Ölellek Mindannyiotokat!

2009. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a lelki erőt, nagy szükség van most rá. Ketten voltunk testvérek. Én voltam/vagyok a legkisebb, de már csak én maradtam. Megbeszéltük anyukámmal, hogy én is kivizsgálásra megyek, mert még egy ilyen csapást nem viselne el. Ezek után nagyon félek, hogy mi lesz, ha én is beteg leszek, de igyekszem pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Köszönöm szépen még egyszer Mindenkinek!
2009. jan. 26. 10:45
 23/25 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy édestestvérem egy volt, de volt még egy mostohanővérem, akit szintén szerettem és szintén ebben a betegségben halt meg. Akkor én még pici voltam.
2009. jan. 26. 10:48
 24/25 anonim ***** válasza:
50%
ez a történet sántít valahol...............
2009. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos a legutolsó válaszolóval értek egyet - először én is fenntartások nélkül hittem a 23 éves lánynak, de miután "felbukkant" a testvér és egyre több kommentet küldött, hatásvadász íze lett a történetnek... Elnézést, ha nem így van, és én tévedek, de tényleg fülentésnek tűnik a történet.
2009. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!