Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan enyhíthetném még...

Hogyan enyhíthetném még jobban a fájdalmaimat?

Figyelt kérdés
4,5 éve felfedezték nálam is azt a genetikai vírusmutációt, ami a tüdőembóliát is okozza. Még csak 23 éves vagyok és egyre rosszabb és elviselhetetlenebb a fájdalom. Igyekeztem mindig vigyázni magamra, de azt hiszem, hogy követni fogom a nővéremet, aki szintén ebbe halt bele. Vele 8 év alatt végzett. Vajon velem mennyi idő alatt fog végezni? Naphosszat nem csinálok mást, mint beveszem a gyógyszereimet és pihenek. A testem tele van hegekkel, a mintavételek miatt. A hajam teljesen kihullott a kemótól és a sugárkezelésektől. Nem tudom mit tegyek, hogy jobb legye. Reménykedni már nem is merek. Segítsetek, vagy adjatok tanácsot, kérlek!
2009. jan. 21. 13:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
..és CT-n, esetleg PET CT-n voltál-e már? Ha igen, milyen eredménnyel?
2009. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok, most olvasom kommented. és nem történt sebészi beavatkozás? nem értem mért nem operáltak meg rögtön. még most sem késő, soha sem késő, mert fiatal vagy, előtted az élet.
2009. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia! Először is minél előbbi gyógyulást kívánok! Másod sorban ERŐSEN javaslom, hogy nézz körül ezen a két oldalon, mert rengeteg hasznos tanácsra bukkanhatsz!: www.agykontroll.hu és www.esettanulmanyok.hu .

Meglepően sok az olyan ember, aki gyógyíthatatlannak hitt betegségből gyógyult ki az orvosi kezelés és az agykontroll segítségével úgy, hogy az orvosok már lemondtak róla.

Amikor egy másik témakörben szintén megadtam ezt a linket a kérdezőnek, a válaszomat "lehúzták" (konkrétan 26%-osra), ami nem az én bejegyzésemet minősíti, hanem azokat az embereket, akik előítélettel közelítenek vmi felé anélkül, hogy azt közelebbről ismernék.

Azt szeretném mondani, hogy bárhogy értékelik is a többiek a válaszomat, te a magad jól felfogott érdekében MINDENKÉPPEN nézz körül az oldalokon, és ha gondolod, az esettanulmányok oldalon kérj gyógyítási segítséget, + ha a lehetőségeid engedik, végezz el egy tanfolyamot, mert sokaknak használ a módszer (tapasztalatból mondom), és rajtad is segíthet!!!

Ha tényleg annyira súlyos a helyzet, mint ahogyan írod, akkor add meg magadnak ezt az esélyt!

A lehető legjobbakat kívánom!

2009. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kata vagyok 13 éves, a kérdező tesója. Először is szeretném mindenkinek megköszönni a kedves és bátorító szavakat, amiket a tesómnak írtatok, de van egy nagyon rossz hírem. A tesóm tegnap este rosszul lett és most kórházban van! Nemrég beszéltem anyukámmal, aki azt mondta ne ijedjek meg, de a tesóm nagyon nincs jól, lélegeztetőre kapcsolták, mert összeomlott a tüdeje. Nagyon félek, hogy a nővérem meghal!

2009. jan. 22. 11:23
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Szorítunk, h a tesód jobban legyen!
2009. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Kata!


Ez egy nagyon csúnya betegség, akármi is az oka, daganattal végződött, azaz rákkal.Vannak olyanok, akik meggyógyulnak belőle, de nagyon sok esetben a rákot nem tudják gyógyítani az orvosok.

A testvéred -annak alapján, amit ide írt magáról- kritikus állapotban van, sajnos jogos a félelmed. Nem lehet innen megmondani, mennyire előrehaladott a betegsége, azon kívül, hogy nagyon. A tüdő összeomlása önmagában talán - szerencsével- még visszaállítható.

Nagyon drukkolunk a testvérednek innen rengetegen, imádkozunk érte, akik ebben hisznek.

Te most azzal segítesz a legtöbbet, ha elmondod Neki sokszor, hogy nagyon szereted. Édesanyád kímélni akar Téged a testvéred szenvedésétől, de most anyukádnak is sok erőre van szüksége.

Küldünk Nektek energiát!

Szeretettel- ezt többek nevében mondom, egészen biztos!!!

2009. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kata, írj majd, kérlek, hogyan alakult a Nővéred állapota... Sokan drukkolunk Nektek!
2009. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kata, jelentkezz, ha tudsz valamit, mi is Veletek vagyunk!!!
2009. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem is tudom hogy mondjam el! Sokadszorra próbálom leírni a gondolataimat és igyekszem közben nyugodt maradni, de ez sem megy! Bekövetkezett, amitől féltünk, de amitől én féltem a legjobban! A nővérem ma hajnalban belehalt a rákba! Nem szenvedett, nem érzett semmilyen fájdalmat! Iszonyatosan félek, hogy mi lesz velem ezek után, mert mi imádtuk egymást! El sem köszönhettem tőle, azt sem mondhattam neki, hogy szeretlek! Lelkiismeret furdalásom van!:(

2009. jan. 24. 14:05
 20/25 anonim ***** válasza:

Ur Isten, fogadd oszinte reszvetemet, nagyon sajnalom a testveredet, es az egesz csaladot.

O mar a masodik testvered, akit elvesztettel? Szornyu. Mar csak te vagy a szuleidnek, vagy van meg testveretek? Te nagyon-nagyon vigyazz magadra, es a testveredhez pedig imadkozzal, o az angyaloknal van mar a masik testvereddel egyutt.

2009. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!