Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a derekam.16 éves vagyok....

Fáj a derekam.16 éves vagyok. Pénteken sokat lapátoltam a havat. Lehet emiatt? Mert szombat óta van

Figyelt kérdés
De csak akkor fáj, hogyha úgy mozdulok, pl. ha a csipőmet jobbra-balra mozgatom, akkor kicsit fáj. Mi lehet az oka? Remélem érthetően fogalmaztam. Előre is köszi.
2010. dec. 8. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, igen.
2010. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor most megnyugodtam. Megijedtem, hogy valami nagyobb gond lehet. Remélem most már majd elmúlik. Úgy érzem, mintha kezdene enyhülni. Szerintem a hétvégén jobban fájt. Csak akkor a lapátolásnak tulajdonítottam, és most már lassan egy hete fájdogál. Köszi a választ. Felpontozlak :)
2010. dec. 8. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom, hogy ezen kívül még mit csináltál, és is erre gondolok, a másik lehetöség az lenne, hogy elfeküdted. De nekem is fájt már a lapátolás miatt a derekam. Jobbulást!
2010. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de az lehetséges hogy egy hete? Illetve hétfőn tesin éreztem kicsit. Hétvégén a lapátolásra fogtam. Kedden a buszról rosszul léptem le és megfájdult, és azóta fáj. Ez normális még, hogy 3 nap után fáj:?
2010. dec. 10. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!