Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bulizós típus vagyok, meg...

Bulizós típus vagyok, meg haverokkal a városban lógós, és ha nem megyek sehova pl ma este, vagy szombat este mindig rosszkedvem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
holnap megyek bulizni, de valahogy mindig rosszkedvem van ahogy elképzelem hogy mások most buliznak vagy itt ott vannak én meg otthn ülök...
2010. ápr. 16. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarok közhelyekkel élni, de időt kell szánnod magadra. Az nagyon nem jó, ha nem tudsz - akár egyedül is - nyugton lenni. Ilyenkor tudád az önismeretre szánni az időt. Ez olyan, mintha félnél saját magadtól. Persze ki akarod élni magad, de akkor kell egy kis mértéktartás. Szerintem próbálj meg tenni valamit ez ellen, mert ez így nem túl ideális.
2010. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam tizenévesen. Pont ilyen. Éld ki magad, tedd meg amit szeretnél, menj bulizni amikor csak tudsz és kedved van. Ha így teszed, akkor mire "felnősz" addigra megtetted amit ebben a korszakodban akartál és tovább tudsz lépni, felnőttként, más célokkal és vágyakkal. De ha szenvedsz mert nem mehetsz el, vagy ilyesmi, akkor sosem tudsz elégedetten felnőtté válni és megreked benned ez a dolog. Én kiéltem és most 26 évesen abszolút nem vágyok sehova, más céljaim vannak.
2010. ápr. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!