Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szervezet...

Miért van az, hogy a szervezetem nem "kívánja" az innivalót?

Figyelt kérdés
Van olyan,hogy 1-2 napig nem iszom,mert egyáltalán nem vagyok szomjas. Pedig vesebeteg is vagyok ! Valami megoldást légyszi,köszi !
2010. dec. 1. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
vedd észre magad, és igyáááxD
2010. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:D:D

Hát cseszeeed.:D



kössz azéééé . ;)

2010. dec. 1. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:

"vesebetegseg"

pontosan e-miatt lenne nagyon fontos, hogy naponta tobb folyadekot vigyel be a szervezetbe, hogy a vesed munkajat megkonnyisd.

Tehat ha a vizet nem is kivanod, de lehet inni teat pl.

Megfozol 1 l. teat es azt a Te izlesed szerint izesited.

Gyogynoveny uzletben tudsz beszerezni, dirrekt a vesere ajanlott teakat. Az etkezeseknel egyel levest...

Tehat muszaj elerned azt, hogy napi 1.5-2 l. folyadekot megigyal. Ez nem kivansagmusor!

Az egeszsegedrol van szo!

2010. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szervezetd folyadékigénye csak annyi, amennyit az étellel beviszel. Sokan naponta csak fél liter vizet isznak, de esznek levest, gyümölcsöt, yoghurtot és több olyan dolgot, amiben van folyadék.

Vesebetegség esetén segíthetsz ezen, minden reggel igyál legalább egy pohár vizet, vagy citromos vizet, vagy narancslét. Aztán a napi étkezések folyamán több is bekerül. Nem lehet, hogy dialízisre jársz és már pszichésen is félsz inni bármit is? Vagy mit jelent konkrétan a vesebetegséged?

2010. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kössziszépen...

15 vagyoks és vesekövem van..:S

amúgy tudom,hogy többet kéne innom...de nem megy..:S:S

volt már többször is vesekőzúzásom.S:

2010. dec. 1. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyogynovenyszakuzlet. Vesetisztito tea pl.
2010. dec. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérd meg a veled levőket, hogy időnként ők is igyanak és figyelmeztessenek téged is. Pl. suli szünetekben, otthon a családtagok. Ha kezedbe nyomnak valamit, nem kell visszautasítanod.

Többször keveset: inkább fél pohárral igyál valamit, de sokszor, minthogy ki se nyiss egy félliteres palackot.

Gyakran nem vesszük észre a szomjúságot vagy éhségnek érzékeljük. Ha úgy érzed, éhes vagy, kaja előtt igyál egy pohár innivalót, várj 5 percet. Ha elmúlt az éhség, akkor nem is az volt, hanem folyadékhiány.

2010. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nemtom írta-e valaki, ha igen akkor bocsi, nem olvastam a komikat.


a víz undor illetve mindenféle italok iránti undor ami miatt nem tudsz inni, elképzelhető, hogy veszettségtől van (nem viccből mondom és nem ilyezgetésként) emlékezz vissza, hogy nem-e megharapott valamilyen furcsa viselkedésű állat a közelmúltban. fordulj orvoshoz MINDENKÉPP!!

2010. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előző vok, biológia szakon tanulok középiskolában, nem rég tanultuk.


15/F

2010. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ha valaki veszettség tünete ként iszonyodik a víztől az már nem fog a neten írogatni.
2017. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!