Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az Ecstasy ellenszere?

Mi az Ecstasy ellenszere?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 21:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
?
2010. nov. 18. 21:53
 12/18 anonim ***** válasza:
31%

Kedves trágár és durva kérdező!

Az anyám életében nem látott drogot. Én sem, és a gyerekeim sem. Én úgy vagyok vele, hogy aki önként bedrogozik, az viselje a következményeit.

2010. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Jut eszembe: ha látod, hogy a k.anyám ott fekszik bedrogozva, lépd át.
2010. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Én fogom bedrogozni és hagyom ott a p*csába.

1 millió forintba mernék fogadni hogy ő és te is drogoztál már!

2010. nov. 19. 14:53
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mind a ketten drogoztunk már, nem is egyszer. De nem ilyen sz@rokat szívunk, hanem kokaint, marihuánát. Nagy tételben olcsón vesszük, és szívjuk, nyomjuk, mindent amit kell.
2010. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A kokain drága a marihuána olcsó, szóval barom vagy. A koffein is drog, csak legális szóval ne mond hogy soha nem ittál kávét vagy kólát! ;)
2010. nov. 20. 21:51
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező már bocsi de a mondataid alapján egy f... vagy.

Amugy gyors az ellenszere, ha ellenszerként azt az anyagot érted ami enyhíti a hatásait.A fű csak arra jó hogy ne nyomjon szét annyira lekileg.Ha közben tépsz akkor inkább csak testi hatást fog gyakorolni.

2010. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves trágár kérdező!

Nekem nem kell törődni az árakkal, mert én sztk-ra kapom a drogot. Ez az Extasy, amrúl írsz, az nem olyan gyerekes bélyegnyalás?

2010. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!