Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány óra internetezés mondható...

Hány óra internetezés mondható egészségesnek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert egy napi programot szeretnék összeállítani magamnak és szerintem túl sokat internetezek.
2009. jan. 7. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
1 óra
2009. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a 10 óra is belefér (ha magamból indulok ki).

Lehet, utána kéne néznünk a neten, hogy netfüggők vagyunk-e...?

2009. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem napi 8. Én szeretek netezni, ettől még mindig megcsinálom a dolgaimat. Igaz hétköznap kevesebbet tudok iskola miatt. Hétvégén viszont nyugodtan mehet, akkor ugyis sok a szabadidő... jobb mintha drogozi meg cigizni mennék mint a sok fiatal:) Netezz annyit amennyit jónak látod, nem lesz tőle semmi bajod. Hétköznap sztem simán belefér 2-3 óra.
2009. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

OFF:

"jobb mintha drogozi meg cigizni mennék"- a függők (bármilyen függők, nem netfüggőkre gondolok) profik abban, hogy megmagyarázzák maguknak, hogy miért is jó, hogy azt csinálják (amitől függnek) és mennyivel rosszabb is lehetne...

ON:

sztem attól függő vki, ha az emberi kapcsolatait háttérbe szorítja a pl netezés miatt. Vagy ha rosszul érzed magad, ha pl egy napig nem kapcsolod be a gépet, pedig lenne rá időd. Na akkor már függő vagy. Amúgy sztem suli/munka mellett 1-2 óra normális, csak ne menjen más rovására.

2009. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Hetkoznap minimalis, ha tenyleg csak "felesleges" dolgokon szorfozgetsz, hetvegen, ha jobban van idod, akkor lehet tobbet logni a neten.

De probald hetkoznap minimalisra szoritani, megnezni az e-maileidet, es valamit meg esetleg olvasgatni, de ne tobbet.

2009. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
74%

Ha nem kell mennem egy nap sehova, akkor miután felkelek bekapcsolom a gépet, aztán megy addig míg le nem fekszek. Ez nem azt jelenti, hogy végig előtte ülök, közben pl. főzök, megnézek egy filmet, illetve a netet én munkára is használom, közben szkennelnem is kell, nyomtatnom, a neten utánnanéznem dolgoknak.

Ha pl. nem jutok netközelbe valami miatt nem érzem magam rosszul, sőt szeretek elmenni ide-oda, szórakozni stb.. Nem szorítja háttérbe az emberi kapcsolataimat. Nem érzem magam függőnek, akkor lennék az, ha a barátokkal, családtagokkal való együttlét helyett inkább a netet bújnám.

Függőnek szerintem az számít, aki rosszul érzi magát, ha nem juthat netközelbe, aki inkább a net előtt ül, minthogy elmenne valamerre barátokkal, barátnővel/baráttal.

2009. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
amíg birod.. 12-16óra
2009. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!