Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kristályt napi szintű használó...

Kristályt napi szintű használó,közèpkorú,egyelőre jó egèszsègű meddig bírja átlagosan?

Figyelt kérdés
Nem találtam erre adatot, angolul sajnos csak konyha nyelven "beszèlek" de nagyon èrdekelne.Láttam youtube dizájneren című dokut,megvan kicsoda Dudits,meg Bajzáth Sándor aki addktológus,de a hosszú távú hatásai èrdekelnek.Tudom ez dizájner,ès ki tudja mi van benne,de akkor úgy kèrdezem,akinek ez már olyan mint másnak egy cigi,az nem fog tönkremenni?Ebbe bele lehet halni,vagy előtte úgyis rájönnek hogy hülyeség,ès abbahagyják?Itt most a fóliás gőzölő változatról van szó.Az illető tud valamennyit enni is,bár nyilván nem az első 24 órában.Általában aludni is tud ha három nap eltelt,ès akkor napközben ki van ütve,este nyomja,akkor másnap alszik.Ezt úgy is írhattam volna,hogy kimerülèsig,vagy ameddig el nem fogy.Sokat eszik időnként,sőt szinte állandóan èhes,de mègis le van fogyva,ezt se èrtem.Egyáltalán le lehet erről jönni,mert úgy odavannak èrte,közben mi meg sajnáljuk ezeket,mert közben tönkreteszi. Segíteni is jó lenne,de nem sok reményem fűződik hozzá, sajnos.Szóval metamfetamin az ami itthon van,vagy ez rosszabb?

tegnap 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém 10 éve vígan él vele. Agya már nincs, 1 értelmes mondatot nem tud mondani. Testileg nincs baja.
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyes!

Rèszleteznèd milyen lett, illetve milyen volt,pár pèldát lègyszíves

tegnap 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy milyen volt? Teljesen normális, segítőkész, kedves, gyors és pontos. Hogy milyen lett? Kómás, lassan beszél, nem tud egyenesen járni, elfelejt enni, fürdeni, inni, olyan lett, mint egy csecsemő. Nem tud a világról semmit, 2 éve a pszichiátrián nem tudta megmondani, hogy milyen év és milyen évszak van (ahhoz képest időben orientált van a papírjára írva), nem tudta, hogy mi Magyarország államformája, nem tudja, hogy melyik a bal és a jobb keze, nem tudta, hogy melyik megyében lakik, nem tudta, hogy hol van (térben is orientált az orvos szerint), nem tud már írni, csak nyomtatott betűkkel betűkihagyásokkal, nehéz megérteni, hogy mit mond, zagyvaságokat beszél. Amikor utoljára beszéltem vele, akkor állította, hogy ő tudja, hogy mi lesz a jövőben, mert látta egy rajzon a tenger alatt. Távirányítóval telefonál, esik kel egész nap. A mentők hetente beviszik a sürgire, mert annyira összetöri magát. Minden eredménye jó, labor tökéletes. Rengeteg segítséget kértünk, elvonók, pszichoterapeuta, pszichiátria, bíróság, rendőrség, bentlakásos intézmények, senki sem segít. Ő elmondja, hogy teljesen normális, mi vagyunk a hülyék és őt sajnálják. Nincs pénze, néha dolgozik 1-1 napot és ennyi. Anya nem ad neki, így fogalmunk sincs, hogy honnan van anyagra pénze. 39 éves, anyáéknál lakik, ott zabál, egy büdös semmirekellő. Nincs barátnője, nincs gyereke, nem volt még hosszú kapcsolata. Nem is értem, hogy lehet a vér szerinti testvérem. Nem szeretek beszélni róla, mert én szégyellem magam a viselkedése miatt. Szerencsére elköltöztem már lassan 20 éve, így nem kell elviselnem a pofáját. Rengeteg ígéretet kaptunk tőle, rengeteg esélyt adtunk neki, nem élt vele. Fél éve nem találkoztam vele,(soha többet nem akarom látni), anyukám kettőnk között lavírozik.
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!