Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyasztják le a kövér...

Hogyan fogyasztják le a kövér embereket kórházi keretek közt?

Figyelt kérdés
Ha valaki nagyon kövér és a túl súlya miatt be utalják a kórházba. Akkor a kórházban orvosi keretek közt hogyan fogyasztják le? Mert egy - két hét alatt amíg az embereket a kórházban tartják általában. Az alatt szinte biztos hogy nem fogy annyit hogy jó legyen.

ma 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez már a múlté.Ez nem tartozik az alap ellátásba .
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Kevés és ízetlen koszttal. #1 téved, mindenkit fogyókúrára fognak, akit befektetnek. Persze a szerencséseket előbb kiengedik.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es! Szerencsére NEM VAGYOK KÖVÉR! Csak érdekelt. Egyébként én egész jó kajákat kaptam a kórházba. Már mint minőségileg egész jó kajákat. A mennyiséggel már gondok voltak. Mert olyan keveset kaptam, hogy még egy egérnek is kevés lett volna.
ma 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

2 es te tévedsz nagyot.A kövérség nem betegség hanem 1 állapot.

A TB ezt nem finanszirozza,otthon is lehet fogyni az előírt étrenddel.

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es te tévedsz! Mert van egy olyan betegség amit PRADER-WILLI szindrómának hívnak! Aminek első fő tünete a kövérség. De ne csak a szavak legyenek hanem olvas is utána. "A Prader-Willi szindróma, amely kóros elhízást okoz......." Itt olvashatsz bővebben: [link] - Na erre most mit írsz / mit válaszolsz? Mert a kövérség akár betegség is lehet! Úgy hogy le pontoztam a válaszodat!
ma 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!