Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre kövérebb lesz a mai...

Egyre kövérebb lesz a mai fiatal generáció az idő előrehaladtával?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a fiatalok körében egyre több a testesebb, kövérebb. Kialakult egy Body-Positivity trend manapság, és egyre jobban terjed?

jún. 5. 12:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem, egyre többen esznek műkaját, isszák a cukrozott üdítőket és a testmozgásuk kimerül az okostelefon simogatásában.
jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ugyanannyi elhízott/vékony ember van, mint régen.
jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%
Inkább a lányok híznak, én azt látom.
jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%

Nem látok több túlsúlyosat.


Pont az ellentettjét látom, hogy nyeszlettebbek.

jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Én is ezt vettem észre, egész fiatal emberek is elképesztő mértékben el vannak hízva. Nem hiszem hogy van köze bármilyen body positivityhez ennek, egyszerűen könnyebb ma kövérnek lenni mint korábban.
jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
60%
Igen, és nem véletlen, hogy a média is látja ezt a változást, ezért gyártanak sok ilyen jellegű tartalmat. Főleg az USA-ban megy ez hatalmas mértékben, hadseregbe már alig találnak alkalmas jelentkezőket.
jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Azért kell a body-positivity, mert sok a kövér. Ha valami, valaki szűk kisebbség, nem lesz érdekes. Azonban, ha valami nagyobb halmazt képez, arra lehet trendet építeni. Azért sok a kövér, mert keveset mozognak az emberek és sokat, abból is általában rosszabb minőségű ételt fogyasztanak.

Mivel sok a kövér, elfogadottá vált, természetessé. Ettől persze csak még több lesz a kövér, hiszen, ha ezzel semmi gond, akkor miért tegyen ellene?

De, nem a positivity a gond forrása, csak velejàrója.

jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Én végignézek a mostani középsulisokon, és tényleg sok a nyeszlett ilyen izomtalan semmilyen vékonyféle akármi, meg van kb,. ugyanannyi pocakos.
jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ên azt látom, hogy ha egy lány kövérebb, az sokkal elfogadottabb, mint ha egy fiú. Erről mi a véleményetek?
jún. 5. 13:28
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
Egyre több a túlsúlyos minden korosztályban. Hogy ez meddig folytatódik, senki sem tudja.
jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!