Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy olyan nő aki elájul a vér...

Egy olyan nő aki elájul a vér látványától, hogy tudja kibírni a menstruációkat, meg a szülést?

Figyelt kérdés
ma 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A menstruáció szerintem azért más, mert arra fel tud készülni előre, és tudja, hogy mi fog történni. Ha meg megvágja az ujját, akkor csak annyit lát, hogy egyik pillanatról a másikra elkezd ömleni belőle a vér. Illetve aki nem bírja a vért, az általában azért nem bírja, mert már a legkisebb sérülésnél azt érzik, ők el fognak vérezni, menstruációnál pedig ugye tudják, hogy minden hónapban túlélik és nem lesz baj
ma 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szülésnél pedig ha nagyon gáz a helyzet, pszichológusi véleménnyel kérhet programcsászárt, és úgy "atugorhatja" a véres részt
ma 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szülésnél egy csepp vért se láttam, hiába szültem kétszer is természetesen.

Viszont akárhogy szül valaki, utána mindenképpen vérzik, átlag 6 hetet a gyermekágy alatt.

ma 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg más. Az agyad okozza, hogy rosszul legyél és elájulsz, hogy csökkentse a vérnyomást, kisebb eséllyel vérezz el. Amolyan önvédelem. Én pajzsmirigyes vagyok, lassan 15+ éve járok emiatt vérvételre, meg nem tudom mondani, hányszor vettek már vért. Abszolút jól bírom, nem zavar a tű, semmi, de ha meglátom a csőben a folyó vérem, akkor érzem, hogy szűkül be a világ. Épp ezért sose nézek oda. 😀

A menstruáció, szülés, gyermekágyi vérzés viszont természetes folyamat, amivel az agyam is tisztában van, és nem érzem, hogy el fogok ájulni. De nekem az ujjam elvágása is ilyen, hogy bosszantó, de valahogy ott is tudom, hogy ez nem halálos. De a könyökhajlatból folyó vér az más, hiába szabályozott.

ma 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom. Volt hogy el is ájultam, legutóbb kb 2 hónapja. És nem is én vágtam meg magam, hanem a párom😅 De a menstruációtól semmi bajom.
ma 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!