Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyivel lesz...

Szülés után mennyivel lesz rendszeres a menstruáció?

Figyelt kérdés
Szülés után 2 hónappal megjött, aztán 9 hónappal megint, akkor elkezdtünk próbálkozni megint, mert kis korkülönbséggel szeretnénk babát, de megint 2 hónapja nem jött meg. Terhes nem vagyok. Akinek van tapasztalata, megírná, hogy neki mikor lett rendszeres ciklusa szülés után? Csak hogy mire készüljek kb lelkileg. Kicsit csalódott vagyok, nagyon reméltem, hogy azért késik, mert összejött a baba, erre ovulációm sincs. 😅
júl. 15. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem ez elég egyéni, mert nekem rendszeres volt terhesség előtt is, fél évre szülés után megjött, és azóta is rendszeres.
júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónap után jött meg az első 40 napos a második 30 napos ciklus volt utána vissza állt teljesen 25-28 napos ciklusok. Szerintem az is számít, hogy szoptatsz e én szoptattam. Simán lehet ha esetleg most a nagy meleg miatt többet szopizik azért nem jön meg.
júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szoptatsz?

Nekem amíg szoptattam, addig volt ilyen hol 2hét után megjött, hol 3 hónapig semmi.

Mikor abbahagytam a szoptatást, utána 3 hónappal lett rendszeres mind a 2 szülésem után.

júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Amiket korábbi kérdésekben olvastam, ott mindenkinek viszonylag rendszeresen megjött. Lehet, hogy 40 napra, de még az is jobb, mint a 68 (vagy ki tudja még mennyi). Szoptatok még bőven. Eddig egyre szebben evett a fiam, de most a mindent jobban tudok korszakát éli, és magát eteti, amiből az következik, hogy a 3 szál kibányászott sárgarépájának a 3/4-e végzi a ruháján, földön, etetőszéken. Lehet, hogy azért jött meg, mert kevesebbet szopizott, és most azért nem jön, mert többet szopizik?
júl. 15. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen emberfüggő.Nekem pl 6 hétig eltartott a gyermekágyi,majd a szüléshez képest 8.hétre megjött a mwnzeszem,azóta is tűpontos.2 évig szoptattam pedig.
júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg embere válogatja. Nekem 11 hónappal a szülés után jött meg először, és rögtön rendszeres, 28 napos lett a ciklusom. Viszont a szoptatás vége+2 hónapig hiába próbálkoztunk második gyerekkel. Hiába volt ez idő alatt is peteérésem, sorra kémiai terhességeim lettek.
júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első után 3 hónapra rá megjött és teljesen rendszeres lett. A másodiknál eltelt 7 hónap, majdnem 8, és még semmi. Mindkét gyerek 100% iszsz, tehát fogalmam sincs. 🤷🏻‍♀️ Harmadik nincs tervben, tehát nem bánom, hogy szünetel, csak furcsa. 😅
júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 hónapra jött meg, és maradt meg rendszeresnek, iszsz volt a kisfiam.

Aztán szülés után 1 évre újra teherbe estem. Akkor hagytam abba a szoptatást.

júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, úgy látom, hogy akkor az a gyakoribb, hogy rendszeresen megjön. Megpróbálok picit türelmesebb lenni, és elengedni a témát. :)
júl. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!