Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintem lesz egy olyan...

Szerintem lesz egy olyan pattanásom ami nemsokára megjelenik, hogyan előzzem meg?

Figyelt kérdés

Az orromnál van egy kis púp ami fáj ha megnyomom, és szerintem pattanás lesz belőle. Őszintén még sosem volt ilyen pattanásom csak ilyen kis eltömődött miteszereim voltak, vagy hogy is hívják őket.

Meg lehet őket előzni, ha még nem látszódnak teljesen? Mondjuk van olyan hogy pimple patch és ha az most rárakom akko kijön holnapra? Lehet kicsit vicces de ez a helyzet. Meg lehet valohy elözni, vagy csak hogyan tüntessem el gyorsan? Vaseline jó rá?



#pattanás #Gyuladt pattanás
szept. 13. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

1. Ne nyomogasd, ne piszkald.

2. Mosd meg az arcod.

3. A pattanas helyere tegyel egy borsoszemnyi mentolos fogkremet es hagyd ugy ejszakara.


Evek ota ezt a modszert hassznalom es nalam mindig visszahuzodik.

Ha viszont nagyon nyomkodod, vagy ha eddig mar pirosra nyomkodtad, akkor mar keso, elo fog jonni..

szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 qborka ***** válasza:
Zindaclyn vagy a G&G 5%os A Game -je tesz rajtam ilyenkor csodát.
szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qborka ***** válasza:
A vazelin erre nem jó.
szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!