Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos mell?

Pattanásos mell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég régóta van a mellemen pattanás. De nem az az egy két darab, hanem az egész cicimet pattanások borítják. Amióta az eszemet tudom ott vannak. Nem nyomkodom, de nem múlik.

Köszönöm, ha tudsz segíteni.



máj. 28. 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem menj el bőrgyógyászhoz.

Egyébként állandóan ott van, sose múlik el?

máj. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Kedves kérdező!

Ez lehet hormonális probléma is akár, a menstruációjával minden rendben van? Vannak egyéb tünetei esetleg? Nem ártana egy vérképet csináltatni és megnézetni a hormonokat, utána pedig a megfelelő orvoshoz fordulni ezzel a problémával!

máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 igen mindig ott vannak, olyan mintha libabőrös lennék és folyamatosan csak a pattanasok vannak ott. Nincs olyan, hogy elmúlik vagy nem.


2

Mensivel minden rendben. Minden hónapban megjön, néha késik 1-2 napot, de rendszeres.

Köszönöm a válaszokat

máj. 29. 00:40
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem BHA tartalmù testápoló is jó lehet rá.
máj. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!